ODNOWIONY SALON

 

Witajcie!

Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią w sumie ta zapowiedź była już ponad miesiąc jak nie dwa temu nareszcie jest post poświęcony metamorfozie mojego salonu. Szczerze to nie mogłam się już tego doczekać. Nareszcie jest odnowiony świeży i taki jak chciałam. Oczywiście brakuje jeszcze kilku detali o których napiszę Wam poniżej.

Kto obserwuje bloga to zdążył zauważyć, że salon przechodził wiele metamorfoz począwszy od bycia zwykłym salonem a później w znacznej części pokojem dziecka. Tak przez dość długi czas salon ten pełnił funkcję pokokju Oskara i naszą sypialnię w jednym. W końcu podjęliśmy decyzję zmian związanych z remontem. Działo się wiele, ale dla Oskara udało się stworzyć odrębny pokój ,który mam nadzieję pokażę Wam niebawem. Planuję się  zabrać za jego urządzanie w najbliższym czasie. Kto chciałby zerknąć jak salon wyglądał wcześniej odsyłam TUTAJ , TUTAJ, TUTAJ , TUTAJ i TUTAJ.

ODNOWIONY SALON

Co się zmieniło? Praktycznie wszystko :) Jedynie co pozostało to nasze łóżko. Dodaliśmy witrynę, w której na szczęście jest miejsce na moje książki , które uwielbiam. Dodatkowo jest stół na którym można postawić kawę. Wcześniej trzeba było ,albo trzymać  ją w ręce albo zostawiać gdzieś z boku. Dzięki temu , ze jest stół  możemy zjeść również posiłki w salonie . Na początku miał być to typowy stolik kawowy, ale ostateczna decyzja padła właśnie na stół , który został przerobiony z mojego biurka. Niestety musiałam zrezygnować z biura na rzecz pokoju Oskarka, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo teraz mogę pracować w salonie , gdzie stworzyłam przyjemny kąt do odpoczynku jak i pracy.

Salon podzieliłam na strefy . Strefa relaksu , strefa do czytania jak również część garderoby i kącik do robienia makijażu.Te dwie ostatnie pokaże Wam może następnym razem . Muszę te miejsca jakoś udoskonalić i wtedy się nimi z Wami podzielę :) Fajną przyjemną atmosferę tworzą poduchy, które mogliście zobaczyć też w ostatnim wpisie u Oskara na jego łóżku oraz obrazy od FOTEKS , które nadały pokojowi takiego innego wyrazu i oryginalności. Mnie się bardzo podoba ! ciekawa jestem co Wy sądzicie na temat tej metamorfozy ? :) Brakuje mi jeszcze jednego …dywanu. Na samym końcu wpisu pokazałam Wam moje typy wszystkie pochodzą ze sklepu IKEA. Dajcie znać jaki Wy byście wybrali bo ja ciągle się waham :)

Do następnego!

Sylwia

 

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

ODNOWIONY SALON

Lampa, fotel, kanapa – Ikea|Pufa- No Name|Poduszki –KIDSROZ/ FabrykaVitageKaczeJajo| Witryna- No Name|Stół- No Name|Obrazy-  SklepFoteks

More from sylwetta

BIAŁO-CZARNY SWETER

  Witajcie :) Już myślałam , że weekend majowy będzie tak ciepły...
Czytaj dalej

komentarze 4

Dodaj komentarz