Sukienka z bonprix o strukturze prążkowanej to moje ostatnie odkrycie. Zaopatrzyłam się w nią z myślą o kolejnym wyjeździe nad morze, ale wiem, że idealnie sprawdzi się również jesienią. Wybrałam ją w kolorze wielbłądziej wełny, bo wiem, że będzie on hitem jesieni i idealnie sprawdzi się z wieloma okryciami wierzchnimi z mojej szafy. Tak sukienka nie dość, że świetna na lato, to również na pozostałe pory roku. Polecam wam ją, bo jest naprawdę świetna i dostępna jeszcze w trzech kolorach.
SUKIENKA Z BONPRIX, KTÓRA IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W KAŻDEJ STYLIZACJI
Uwielbiam sklep bonprix od dawna, bo w swojej ofercie posiada piękne rzeczy i są one również przystępne cenowo. Dodatkowo rzeczy są dobre jakościowo i sklep również bierze pod uwagę kobiety, które noszą większe rozmiary niż XL. Wyjeżdżając na kolejny urlop w bonprix upolowałam sukienkę prążkowaną, którą zobaczycie na zdjęciach. Dodatkowo wybrałam klapki w kolorze brązu, które nie dość, że pięknie wyglądają na nodze, to są niesamowicie miękkie. Uwierzcie mi, są mięciutkie strasznie i nie obcierają stóp. Tak powstała mi stylizacja na plażę i idealna w letnie dni. Gdy zmienię buty na sportowe i dodam kurtkę, to sukienka nabiera zupełnie innego klimatu. Myślę jeszcze o połączeniu ją z kozakami oraz ciekawym płaszczem więc również i taki zestaw pojawi się w stylizacji na blogu.
Sklep Bonprix. Co warto kupić?
Moim zdaniem w sklepie bonprix warto zajrzeć do działu sukienki. Znaleźć można wiele ciekawych modeli o różnych strukturach czy długościach po prostu na każdą okazję. Z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ja pamiętam moją piękną sukienkę na wesele z bonprix, która prezentowała się świetnie, zobaczcie TUTAJ. Jakość i jej wykonanie piękne i solidne. Sukienki bonprix, to produkty, które wybieram najczęściej, bo wiem, że zawsze będą pasowały do mojego stylu. Wiele stylizację mogę stworzyć z ich udziałem. Ostatnio w sklepie bonprix urzekły mnie również buty. Klapki, które zobaczycie w stylizacji, są tak wygodne, że to chyba najwygodniejsze i najbardziej miękkie buty, jakie posiadam.
Sklep często ma w swojej ofercie wiele promocji i kodów rabatowych. Warto zapisać się do newslettera i otrzymywać na bieżąco wiadomości o zniżkach. Warto korzystać. Ciekawa jestem, które połączenie podoba się wam bardziej z klapkami czy adidasami? Dajcie znać.
Tak na koniec wspomnę jeszcze o pięknym dodatku, jakim jest kosz w całości wykonany ręcznie. Ten, jak również wiele innych pięknie wykonanych i naturalnych produktów kupicie w sklepie BOHO SWING. Sama jestem zakochana w tych produktach po uszy. Marzy mi się wiele z nich m.in. fotel czy łóżko dla mojego synka. Zerknijcie do nich koniecznie, wtedy zobaczcie, co mam na myśli. Myślę, że tak samo, jak ja nie będziecie mogli oderwać oczu od tych pięknych rzeczy.
Sukienka- Bonprix| Klapki- Bonprix| Sneakersy-Renee|Kosz- Boho Swing
piękna sukienka, na pewno jest wygodna
Jest bardzo wygodna chyba najbardziej ze wszystkich jakie posiadam :)