PREZENT NA CZWARTE URODZINY

prezent na 4 urodziny

 

 

W październiku a dokładnie 23 Oskar obchodził swoje 4 urodziny. Niesamowite jest to, jak czas szybko leci. Pamiętam to, jak dziś jak dopiero co obchodził swoje trzecie urodziny a tu już kolejne. U was też tak zawsze szybko lecą te lata?

PREZENT NA CZWARTE URODZINY

Tym razem postawiliśmy na coś mniejszego. Ostatnio był samochód, który nie powiem, fajnie się sprawdza. Oskar lubi nim jeździć, w szczególności tak było wiosną i latem. Teraz przyszła pora na coś innego i bardziej kreatywnego. Postawiliśmy na Klocki-Blocki od Mubi. Oskar bardzo lubi układać i budować. Dlaczego wybraliśmy akurat te klocki od Mubi, a nie np. Lego? Bo ich cena jest świetna i niewygórowana. Jeśli chodzi o jakość, również nie mam zastrzeżeń. Można wybrać różne zestawy dostosowane do wieku dziecka oraz o tematyce powiązanej z jego  zainteresowaniami. U nas oczywiście musiała to być straż pożarna i dodatkowo dobraliśmy kolejkę, która jeździ po torach, jak włoży się do niej baterie. Oskar był zachwycony. Układał, przekładam, wszystko robił po swojemu. Fajną opcją jest to, że w zestawie są elementy, do których możemy użyć baterii. Bo to wszystko w taki magiczny sposób „ożywa”.  Dla dziecka to super zabawa.

Jedyne czego mi brakuje w tych zestawach to instrukcji. Fajnie by było, jakby do klocków dołączone były ilustracje, na których pokazane by były różne ustawienia klocków, które można wykonać samodzielnie. Jedynie na opakowaniu możemy zobaczyć dwie kombinacje, a reszta, to chyba zależna jest od inwencji twórczej dziecka. W sumie też dobrze, bo pracuje wyobraźnia. Mimo wszystko myślę, że taka podpowiedź w postaci kilku obrazków dodatkowo uwolniłaby kreatywność w dziecku.

Jaki prezent kupić na 4 urodziny?

Myślę, że trzeba najpierw poznać zainteresowania dziecka. To bardzo ułatwia sprawę. My wiedzieliśmy, co Oskara interesuje.  Na koniec nie obyłoby się jeszcze bez jednego prezentu. Oskar ostatnio uwielbia bajkę misja Autobotów. Jego marzeniem było mieć takiego autobota, więc fajnie, że i to marzenie udało nam się spełnić. W dzień urodzin zabraliśmy go do sklepu, aby mógł sam wybrać sobie tego wymarzonego :)

Do następnego!

Sylwia

 

PREZENT NA CZWARTE URODZINY

co kupic na 4 urodziny

PREZENT NA CZWARTE URODZINY

PREZENT NA CZWARTE URODZINY

 

PREZENT NA CZWARTE URODZINY

klocki blocki

klocki blocki

klocki

4 urodziny chłopca

autobot

 

More from sylwetta

SZARA BLUZA

  Witajcie! Dzisiaj przychodzimy do Was z zestawem, który fajnie sprawdził się...
Czytaj dalej

komentarze 4

Dodaj komentarz