PIWNE KOSMETYKI SAELA

SAELA, CZYLI CZESKIE PIWNE KOSMETYKI

 

PIWNE KOSMETYKI SAELA

Muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę o czymś takim jak piwne kosmetyki. Na początku pomyślałam, że chodzi o opakowanie. Myślałam, że to właśnie wygląd nawiązuje do piwa a tu jednak nie. Saela, to piwne kosmetyki, które w składzie zawierają słynne czeskie piwo. Dodatkowo można w nich znaleźć drożdże piwowarskie i chmielowy ekstrakt.

Kto może stosować piwne kosmetyki Saela?

W sklepie możemy przeczytać informacje, że kosmetyki mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Widnieje również informacja, że mogą być stosowane u dzieci, bo nie zawierają sztucznych barwników. Na chwilę obecną udało nam się przetestować balsam do ust. Rzeczywiście ma świetną konsystencję i super nawilża. Stosuję go u siebie, a także Oskarka. Reszta kosmetyków to prezent dla bliskiej osoby. Na pewno obdaruje nimi mężczyznę, bo coś czuję, że bardzo się spodoba zarówno ich wygląd, jak i skład.

Muszę przyznać, że naprawdę super pomysł na stworzenie i wykorzystanie piwa właśnie w kosmetykach. Chmiel jest łagodzącym składnikiem, który ma bardzo dobre oddziaływanie na skórę i włosy.

Piwo do dzisiaj kojarzyło mi się tylko z alkoholem. Teraz również zapamiętam sklep Saela dzięki tym kosmetykom. Jeśli jeszcze nie macie prezentu na nadchodzące Święta i szukacie czegoś naprawdę oryginalnego to zajrzyjcie do sklepu Saela.

Do następnego!

Sylwia

kosmetyki piwne

piwne kosmetyki saela

saela

More from sylwetta

BIAŁA SPÓDNICA

Koszulka – TUTAJ| Spódnica- eButik | Buty – StyloweButy  
Czytaj dalej

Dodaj komentarz