PARKA OD KOKOWORLD

PARKA OD KOKOWORD

Witajcie!

 

Dzisiaj mam dla was trochę koloru. Wiosna pełną parą także produkt, który chciałabym wam dzisiaj pokazać, sprawdzi się teraz idealnie. Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam kurtki typu parka. Fajnie sprawdza się u mnie na co dzień. Gdy chcę szybko coś załatwić na mieście, zakładam ją na siebie. Jest wygodna i dodatkowo oryginalna, ale o tym będzie poniżej.

PARKA OD KOKOWORLD

KOKOworld, to nie jest taki zwykły sklep. Co czyni go niezwykłym? Przede wszystkim wzory i tkaniny, z jakich uszyte są ich produkty. W asortymencie możecie kupić produkty, które wzorowane są różnymi zakątkami świata. W sklepie jest bardzo duży wybór ubrań, a także dodatków. Można kupić także piękne rzeczy dla dzieci. Sami zerknijcie do sklepu i się przekonajcie jakie cudowne produkty się w nim znajdują.

Parką, którą widzicie poniżej, jestem zachwycona. Urzekła mnie swoim wzorem. Bardzo dobrze się  ją nosi. Podoba mi się, że ma w pasie sznureczek, którym można zwężać talię. Dodatkowym atutem jest kaptur, więc można ją również zakładać w deszczowe i wietrzne dni. Lekka, a zarazem ciepła czego chcieć więcej? Same plusy. Wykonana jest bardzo starannie Na koniec mam dla was jeszcze rabat przy zamówieniu powyżej 150 zł na hasło: SYLWETTA otrzymacie zniżkę w wysokości 20 zł. Rabat ważny jest do końca kwietnia :)

Ps. spodziewajcie się w niedalekim czasie jeszcze jednej stylizacji z produktem z tego sklepu :)

Do następnego!

 

 

parka na wiosnę

parka kokoworld

parka

parka

parka kokoworld

More from sylwetta

PRODUKTY MAM

  Witajcie! Dzisiaj przychodzę do Was z nowymi produktami jakie miałam okazje...
Czytaj dalej

komentarzy 5

Dodaj komentarz