OOTD #10

OOTD #10

 

Witajcie!

Razem z poniedziałkiem witam Was na blogu kolejną odsłoną z serii OOTD. Dzisiaj mam dla Was najzwyklejsze połączenie jakie może być :) Na wycieczkę po lesie czy innych podobnych terenach bardzo fajnie się sprawdza. Jak widać mogłam się nawet „wtopić” w tło bo już tak pięknie zakwitły na zielono wszystkie drzewa. Spacer się udał a ja jestem zachwycona , ze pogoda nas rozpieszcza , że ta wiosna a w sumie można by rzec już lato nadeszło. Pisząc to dzisiaj za oknem mam pogodę trochę mieszaną raz jest  pochmurno a raz słoneczko się przebija. Taka pogoda też  się przyda , aby móc odetchnąć trochę od upałów.

LOOK OF THE DAY

Chciałam jeszcze wspomnieć na chwilę odnośnie stylizacji . Pewnie nie jednej z Was wydaje się to trochę śmieszne – jak to białe buty i las ? Ja nie mam na myśli tutaj spacerów po lesie w chaszczach i gąszczu w poszukiwaniu jagód czy innych ciekawych rzeczy. Ja mam tutaj na myśli spacer po ubitej nawierzchni , którą również można znaleźć w lesie jak widać na załączonych obrazkach. Trampki są strasznie wygodne a ja ostatnio strasznie uwielbiam tego typu obuwie. Wygodne pasujące  do wielu stylizacji czego chcieć więcej . Tym razem zestawiłam trampki ze sportową sukienką i wyglądają fajnie prawda? Taki casualowy look ;) Kurtka jest dopełnieniem w razie ochrony przed deszczem lub zimnem. Za niecały tydzień wybieramy się nad morze więc myślę, że kurtkę zobaczycie jeszcze w niejednej odsłonie :)

To by było na tyle nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć i zostawienia po sobie śladu w formie komentarza . Uwielbiam czytać Wasze komentarze także piszcie śmiało ! Dodatkowo zapraszam Was również na moje profile FACEBOOK – TUTAJ oraz INSTAGRAMTUTAJ na którym dzieje się dużo więcej i można nas częściej zobaczyć. Oczywiście bloga nie odpuszczamy :)

Miłego dnia do następnego

Sylwia

 

 

OOTD #10

OOTD #10

OOTD #10

OOTD #10

OOTD #10

OOTD #10

OOTD #10

Kurtka- Bonprix|Buty- Bonprix|Sukienka – No Name

More from sylwetta

Mix the spring inspiration

  Witajcie:) Z racji tego , ze za oknem mamy iście wiosenną...
Czytaj dalej

komentarze 4

Dodaj komentarz