KURTKA PARKA ZE SKLEPU BONPRIX W POŁĄCZENIU Z BIAŁYMI TRAMPKAMI.

OOTD #10

 

Kurtka parka to część garderoby, w którą warto zainwestować. Dlaczego? Bo świetnie sprawdzi się nam w czasie lata, jesieni i wiosny. Możemy założyć ją do wielu rzeczy sportowych, ale nie tylko. Idealne okrycie wierzchnie na cieplejsze dni. Świetnie sprawdza się również zimowa wersja z ociepleniem w środku.

KURTKA PARKA ZE SKLEPU BONPRIX W POŁĄCZENIU Z BIAŁYMI TRAMPKAMI

Razem z poniedziałkiem witam Was na blogu kolejną odsłoną z serii stylizacja. Dzisiaj mam dla was najzwyklejsze połączenie, jakie może być. Na wycieczkę po lesie, czy innych podobnych terenach bardzo fajnie się sprawdza. Jak widać mogłam się nawet “wtopić” w tło, bo już tak pięknie zakwitły na zielono wszystkie drzewa. Spacer się udał, a ja jestem zachwycona, że pogoda nas rozpieszcza. Wreszcie ta wiosna, a w sumie można by rzec, już lato nadeszło. Pisząc to dzisiaj, za oknem mam pogodę trochę mieszaną raz jest  pochmurno, a raz słoneczko się przebija. Taka pogoda też  się przyda, aby móc odetchnąć trochę od upałów.

LOOK OF THE DAY

Chciałam jeszcze wspomnieć na chwilę odnośnie do stylizacji. Pewnie nie jednej z Was wydaje się to trochę śmieszne. Jak to białe buty i las ? Ja nie mam na myśli tutaj spacerów po lesie w chaszczach i gąszczu w poszukiwaniu jagód czy innych ciekawych rzeczy. Ja mam tutaj na myśli spacer po ubitej nawierzchni, którą również można znaleźć w lesie, jak widać na załączonych obrazkach. Trampki są strasznie wygodne, a ja ostatnio strasznie uwielbiam tego typu obuwie. Wygodne pasujące  do wielu stylizacji. Tym razem zestawiłam trampki ze sportową sukienką i wyglądają fajnie prawda? Taki casualowy look. Kurtka jest dopełnieniem w razie ochrony przed deszczem lub zimnem. Za niecały tydzień wybieramy się nad morze, więc myślę, że kurtkę parkę zobaczycie jeszcze w niejednej odsłonie.

 

KURTKA PARKA

KURTKA PARKA OD BONPRIX

KURTKA PARKA

białe trampki w stylizacji

KURTKA PARKA bonprix

białe trampki

zielona parka

Kurtka- Bonprix|Buty- Bonprix|Sukienka – No Name

More from sylwetta

JAK OPTYCZNIE POWIĘKSZYĆ MAŁY SALON?

  Salon tak samo, jak kuchnia to dla mnie serce domu. Właśnie...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply