NASZE WSPÓLNE I NIEZAPOMNIANE CHWILE Z ALPAKAMI

alpaki

 

Cudowne chwile z alpakami

Jednym z moich marzeń od dłuższego czasu była sesja z alpakami. Oprócz sesji pragnęłam również je pogłaskać i się do nich przytulić. To niesamowite zwierzęta. Cudownie, że wraz z moimi bliskimi mogliśmy doświadczyć i spędzić niezapomniane chwile z tymi cudownymi zwierzętami. Wszystko to dzięki osobie, która jest właścicielką Czoko i Pioruna, tych dwóch przystojnych samców, których możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Jeśli jesteście z moich okolic i pragniecie tak jak my spotkać się z tymi niesamowitymi zwierzakami, to odsyłam was TUTAJ. Niesamowite doznania gwarantowane.

Zwierzęta jako ukojenie

Od zawsze wiemy, że kontakt ze zwierzętami potrafi pobudzić w człowieku uczucie spokoju. Zwierzęta są bezinteresowne, jeśli my traktujemy je dobrze, to one potrafią odwdzięczyć się tym samym nawet ze zdwojoną siłą. Osoby, które są posiadaczami zwierząt wiedzą, o czym mowa. Posiadanie psa, kota czy innego pupila wiąże się z odpowiedzialnością, bo wtedy stają się oni częścią naszej rodziny. Ja marzę o psie, ale czekam, aż będę gotowa stworzyć dla niego odpowiednie warunki. Nikt tak jak pies nie cieszy się z naszego przyjścia do domu.

NASZE WSPÓLNE I NIEZAPOMNIANE CHWILE Z ALPAKAMI

Poniżej zapraszam cię na małą dawkę zdjęć, na których zobaczysz nasze wspólne i niezapomniane chwile z alpakami. Ostatnio często można zaobserwować zdjęcia na Instagramie, gdzie wiele osób robi sobie sesje z tymi cudnymi zwierzętami. Muszę przyznać, że to niesamowite ssaki, które nie dość, że są przyjemne w dotyku, to bardzo opanowane i spokojne. Przytulanie się do nich sprawia, że czujemy spokój i ogromną radość. Na jednym zdjęciu możecie zobaczyć moją minę, a raczej ogromną radość, aż sama jestem zdziwiona, że kontakt z tymi milusińskimi stworzeniami sprawił we mnie, aż tak niesamowite odczucia. Cieszyłam się jak dziecko. Polecam każdemu, aby mógł poczuć kontakt z alpakami, a przede wszystkim przytulić się do nich. Nie sądziłam, że tak blisko mnie są i można się z nimi spotkać. Zabierajcie dzieci i kontaktuje się w sprawie wizyty w tym cudownym miejscu. Powyżej naciśnijcie na słowo TUTAJ i wyświetlą się wam wszystkie informacje.

Sesje ze zwierzętami są niesamowitą przygodą i pamiątką na całe życie. To stworzenia, które czują, jak my więc traktujmy je z szacunkiem i miłością. Jedną z sesji przy stadninie koni możecie zobaczyć TUTAJ. Planujemy kolejne i myślę, że spodoba się wam taki cykl sesji. Co myślicie?

 

 NASZE WSPÓLNE I NIEZAPOMNIANE CHWILE Z ALPAKAMI

sesja z alpakami

ALPAKI I NASZE WSPÓLNE CHWILE

alpaki i dzieci

alpaki z dzieckiem

sesja z alpakami

alpaki z dziećmi

przytulanie do alpaki

biała haftowana sukienka

More from sylwetta

MOJA LISTA MUST HAVE NA JESIEŃ Z SHEIN

Witajcie, dzisiaj postanowiłam podzielić się  z wami moją lista MUST HAVE na...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz