MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

ZMIANA W KUCHNI

 

Witajcie!

Co jakiś czas na blogu staram się pokazywać Wam posty wnętrzarskie związane z różnymi pomieszczeniami w domu. Widzieliście już kilka moich zmian jakie udało mi się dokonać np w salonie czy w pokoju dziecka. Dzisiaj przyszła kolej na kuchnie a raczej jej drobną część. Niestety kuchni Wam nie pokażę ponieważ to jedyne pomieszczenie w domu, które wg mnie jest najgorsze nie podoba mi się jak jest urządzona, ale nie będę dokonywała w niej diametralnych zmian. Wolę skupić się na tym co będzie czyli na budowie domu. Chciałabym móc się w niedalekim czasie podzielić z Wami nową kuchnią w nowym domu. Podobno trzeba marzyć i dążyć do spełnienia tego co się pragnie więc do dzieła :)

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Żeby sobie troszkę tą swoją kuchnie odmienić wpadłam na fajny i zarazem tani pomysł. Ciągle wydawało mi się, że jest za ponuro bo meble mamy w kolorze brązu a marzą mi się jasne. Do tego  jeszcze te szaro- bure dodatki dlatego potrzebowałam koloru . Postanowiłam coś zmienić chociażby dokonać małej zmiany . Na pierwszą myśl przyszła mi lodówka bo to ona jest najczęściej używana na niej wieszam wszystkie pamiątki w postaci magnesów z wycieczek i fajnie by było jakby były bardziej widoczne. Niestety nowa lodówka nie wchodziła w grę bo ta którą mamy jest dobra więc wpadłam na inny pomysł.

Znalazłam matę magnetyczną na lodówkę i wybrałam kolor turkus. Muszę przyznać , ze nie sądziłam że tak fajnie się będzie prezentowała. Super rzecz, którą instaluje się w bardzo prosty sposób jedyne co trzeba zrobić to dobrze wymierzyć sobie lodówkę najlepiej z zapasem jeśli posiadamy łuki żeby później ewentualnie matę dociąć do odpowiedniego kształtu lodówki. Dość istnym elementem jest również przygotowanie lodówki pod mate czyli pozbycie się wszystkich elementów z lodówki oraz umycie i najlepiej odtłuszczenie jej wtedy mata bez problemu się dostosowuje . Raz ciach i już mamy starą – nową lodówkę. Ożywiła pomieszczenie przez co kuchnia nie wydaje się już taka ponura i dodatkowo lepiej widoczne są moje ulubione pamiątki :) Fajna opcja bo co jakiś czas możemy zmienić matę na inny kolor jeśli nam się znudzi bez większego wysiłku.

Co sądzicie o takim małym a zarazem dość fajnym rozwiązaniu w zmianie lodówki? W sklepie są prze różne kolory wzory zarówno na lodówkę czy zmywarkę fajna opcja co?

 

Do następnego :)

Sylwia

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Mata magnetyczna na lodówkę- TUTAJ

More from sylwetta

KAWA CZY HERBATA ?

  Witajcie! Dzisiaj będzie o kawie. Pytanie, co bardziej wolicie kawę czy...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz