MOJE ULUBIONE 3 LEKTURY MODOWE NA ZIMOWE WIECZORY

 

Witajcie!
Jakiś czas na temat mojego kącika do pracy mogliście poczytać w jednym z postów – zainteresowanych odsyłam  TUTAJ a dzisiaj ? Dzisiaj przychodzę do Was z “modową” lekturą na długie zimowe wieczory. Wybrałam dla Was 3 książki , które najbardziej wpasowały się w mój “gust” książkowy i z chęcią mogę je Wam polecić. Co prawda jeszcze nie do końca je przeczytałam , ale po części zaczęłam każdą z nich :) Muszę przyznać , że uwielbiam książki a w szczególności ich zapach. Wiem pewnie teraz zabrzmiało to bynajmniej dziwnie :) Może jestem starej daty, ale uważam , że tego nie zstąpi mi nigdy żadna wersja elektroniczna . Lubię usiąść wygodnie najlepiej z kubkiem ciepłej herbaty i wczytać się  w ulubioną lekturę a jak jeszcze dotyczy moich zainteresowań
w szczególności modowych to pochłaniam ją jak … no właśnie mogłabym napisać tutaj wiele sformułowań ;) Niestety tak było kiedyś , ze jak zaczynałam czytać to potrafiłam siedzieć z książką w ręku przez kilka godzin. Dzisiaj niestety tą przyjemność muszę dzielić z inną przyjemnością mam na myśli opiekę nad synkiem.

Ok dość o moich wywodach poniżej przedstawiam Wam mój TOP 3.

1. Joanna Glogaza ” Slow Fashion”
2. Magdalena Kanoniak ” Radzka radzi Tobie dobrze w tym”
3. Garance Dore ” Love Fashion Life”

Poniżej po krótce opiszę każdą z nich.

Zapraszam :)

Sylwia

1. Joanna Glogaza – ” Slow fashion”

Autorką książki jest właścicielka bloga styledigger.com. W książce opisuje o tym jak ograniczyć swoją szafę do minimum. Jak kupować mniej a przy tym  wyglądać lepiej. Przekonuje również , że każda z nas ma swój niepowtarzalny styl , który należy pielęgnować “zamiast zakrywać go ciuchami – klonami wymienianymi zgodnie ze zmieniającymi się trendami”.

2. Magdalena Kanoniak – ” Radzka radzi tobie dobrze w tym”

Tą kobietę to ja uwielbiam super vlogerka dzięki której można poznać wiele tajników związanych z modą . Z jej książki możecie dowiedzieć się między innymi “jaką sylwetką jesteście” i jak dobierać do niej odpowiednie ubrania żeby wyglądać korzystnie. Radzka ( taki pseudonim ma Magda) prowadzi również vloga , w którym przedstawia min.  stroje dnia i opowiada o wielu ciekawych rzeczach związanych z modą. Jednym słowem jak tylko zajrzycie na jej kanał to nie odpuścicie kolejnego odcinka :D Dla zainteresowanych można go znaleźć TUTAJ.
Ps. Radzia jeśli to kiedyś przeczytasz to mogę napisać tylko  jedno – dziękuję , że jesteś bo odwalasz kawał dobrej roboty :)3. Garance Dore – ” Love Style Life”

Tutaj pozwolę sobie przytoczyć opis z książki gdyż dopiero zaczęłam ją czytać.
“Gdy byłam nastolatką, moda była dla mnie ucieczką od codzienności, dziś jest do niej kluczem.
Wybieramy się razem w podróż po krainie stylu : od spraw powierzchownych ( jaką dżinsową kurtkę wybrać ) po jego istotę ( jak kochać)….”

 

 

 

More from sylwetta

TOREBKA PASTELIER PROJEKTU STYLOLY W MOJEJ STYLIZACJI Z TRENCZEM I MOKASYNAMI OD MICHAELA KORSA.

    Styloly to blogerka, która działa już kilka lat w Blogosferze....
Czytaj dalej

komentarzy 6

Leave a Reply