KOSZULKA W PASKI W STYLIZACJI NA TLE RZEPAKOWEGO POLA

KOSZULKA W PASKI

 

 

Koszulka w paski to jeden z moich “łupów”. Polowałam na nią jakiś czas, bo chodziło mi właśnie, o taką jaką widzicie na zdjęciach. Tak mi się spodobała, że kupiłam dwie sztuki, bo cena również była świetna, a jakość jest zadowalająca.

KOSZULKA W PASKI W STYLIZACJI- Z CZYM ZESTAWIĆ?

T-shirty to rzeczy w mojej szafie, których nie może zabraknąć. Mam ich sporo w różnych kolorach i wzorach. Co jakiś czas szukam nowych perełek. To dla mnie taki uniwersalny ciuch, który zawsze pasuje do wielu rzeczy. Ten, który widzicie na zdjęciach, uwielbiam zestawiać z trenczem, albo jasnymi swetrami typu kardigan. Myślę, że świetnie wpasowałby się w stylizacji i połączeniu z białymi spodniami. Paski zawsze kojarzyły mi się ze stylem marynarskim. Myślę, że to wzór, który zawsze będzie w modzie, ale jak to w modzie bywa, trendy zanikają i znowu się pojawiają. Myślę, że to lato 2020 będzie również należało do pasków i to będzie jeden z ulubionych wzorów. Oczywiście nie zabraknie również różnych pastelowych kolorów, a paski świetnie będą się z nimi komponowały.

Tak na koniec jeszcze nawiążę do sesji w rzepaku. Jak na blogerkę przystało, nie mogłam się oprzeć temu widokowi i standardowo musiałam zrobić zdjęcia  w rzepaku tak samo, jak w zeszłym roku (tutaj). Teraz czekam na kolejne piękne kadry, które stworzyła natura.

 

 KOSZULKA W PASKI

sesja w rzepaku

sesja w rzepaku

bluzka w paski

trencz w stylizacji

trencz i bluzka w paski

Trencz, Spodnie- Mango|Bluzka w paski-H&M|Kosz- Bohoswing

More from sylwetta

UBRANKA DLA NIEMOWLAKA- CZYLI WAKACYJNE STYLIZACJE OSKARKA.

    Pierwsze wakacje Oskarka. Robi się z niego fajny bobas, który...
Czytaj dalej

Leave a Reply