JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ DO MAŁEGO DOMU?MÓJ WYBÓR PADŁ NA ŻALUZJE DREWNIANE UPIN. JAK SIĘ SPRAWUJĄ PO PIERWSZYCH TYGODNIACH MIESZKANIA?

JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ

 

Jakie żaluzje wybrać do małego domku? To pytanie miałam z tyłu głowy, bo wiedziałam od początku, że chcę żaluzje drewniane na wymiar, ale obawiałam się kilku rzeczy. Bałam się, że dobiorę za toporny rozmiar, który przytłoczy już małą przestrzeń, albo że moje dziecko zniszczy je po miesiącu mieszkania w nowym domu. Oczywiście obaw było wiele, ale na szczęście  żaden z moich “czarnych” scenariuszy dotyczących żaluzji drewnianych się nie sprawdził.

JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ DO MAŁEGO DOMU?MÓJ WYBÓR PADŁ NA ŻALUZJE DREWNIANE NA WYMIAR.

Odkąd mieszkamy, te żaluzje cieszą moje oko jeszcze bardziej. Wiem, że wybrałam dobre żaluzje drewniane. Cieszę się, że mogłam pod okiem fachowca dobrać odpowiednią grubość oraz rodzaj żaluzji. Nie żałuję wyboru kolorystyki ( bo na początku zastanawiałam się, że mogłam postawić całkowicie na biel). Jednak żaluzje drewniane do salonu w odcieniu jasnego brązu  były strzałem  w dziesiątkę. Świetnie pasują do drewnianych schodów czy lampy wiatraka.

Ta kolorystyka świetnie oddziela część kuchni od salonu. Dodatkowo dodaje ciepłego “klimatu” w domu. Mój pierwszy wpis na temat tych żaluzji wewnętrznych na wymiar mogliście zobaczyć tutaj. Po prawie miesiącu mieszkania w domu mogę stwierdzić, że użytkuje się je świetnie. Są łatwe w obsłudze. Do tego o dziwo (bo tego też się obawiałam) nie ma na nich aż tak ogromnego kurzu, co jest dla mnie dodatkowym ogromnych plusem. Łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i po problemie.Mimo że naszym wyborem jest ta delikatniejsza opcja żaluzji drewnianych, to są bardzo porządne. Nie łamią się i nie wykrzywiają. Super wykonane z dbałością o każdy detal, a także prawidłowo wymierzone pod każde okno.

Żaluzje drewniane w kuchni. Czy to dobry pomysł?

To właśnie była kolejna z moich obaw. W moich wyobrażeniach widziałam, jak te żaluzje namakają, wyginają się i po miesiącu nie nadają się do użytkowania. Nic bardziej mylnego. Nic się z nimi nie dzieje, a okno mamy usytuowane tuż za zlewem, gdzie wilgoć jest największa. Pięknie ocieplają wnętrze kuchni a biel, którą wybrałam, wcale nie jest taka brudząca. Okno znajduje się od wschodu, więc od rana jest spore nasłonecznienie. Te żaluzje drewniane świetnie zabezpieczają nas przed nadmiernym słońcem, a jednocześnie, gdy zmienię ich regulację, wpada piękne światło. Myślę, że wybór drewnianych żaluzji na wymiar do domu był moją najlepszą decyzją.

Gdzie można zakupić drewniane żaluzje drewniane z pomiarem pod konkretny wymiar okna? Oczywiście w salonie osłon okiennych UPIN. Fachowe doradztwo, a także solidne wykonanie. Szybki i dokładny montaż. W UPIN znajdziecie nie tylko żaluzje na wymiar, ale również moskitiery, plisy czy rolety, jak również inne osłony okienne.

JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ

kuchnia retro

JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ

JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ

żaluzje UPIN

sypialnia*wpis powstał przy współpracy z UPIN

More from sylwetta

MAŁY PSOTNIK

  Witajcie! Dzisiaj będzie kilka słów o psotniku , a dokładniej o...
Czytaj dalej

Leave a Reply