HAKURO, CZYLI MOJE ULUBIONE PĘDZLE DO MAKIJAŻU.

HAKURO

Mówi Wam to coś? Pędzle, o których będzie dzisiaj mowa, są bardzo dobrym zakupem, w który zainwestowałam. Ciekawa jestem czy któraś z Wam też je posiada i ma podobne zdanie?
hakuro

Jaki zestaw pędzli  wybrać do codziennego makijażu?

Ponad rok temu szukałam fajnego pędzla do podkładu po przeszukaniu internetu i opinii na  ten temat trafiłam na  H50. Recenzja tego produktu była świetna, więc postanowiłam zaryzykować i sama przetestować. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. Po kolejnych miesiącach stwierdziłam, że wymienię moje stare pędzle do makijażu i zainwestuję w zestaw kilku sztuk pędzli z tej firmy.
Znalazłam fajną stronę, na której produkt był w przystępnej cenie i zakupiłam zestaw 7 pędzli. W zestawach, jakie były przedstawione, brakowało mi tylko  jednego pędzla do pudru, ale także znalazłam odpowiedni i tak oto uzbierał mi się, zestaw 9 pędzli. Niestety na zdjęciach brakuje jednego ( H60) zauważyłam to za późno. Także zostawiam Was z lekturą na temat HAKURO i czekam na komentarze podzielcie się informacjami, jakich Wy używacie pędzli i czy jesteście z nich zadowolone?
hakuro H50 pędzel do podkładu

Mój wybór pędzli

HAKURO H50 – pędzel wykonany z syntetycznego włosia, dzięki czemu podkład rozprowadza się równo i w bardzo łatwy sposób. Zaleceniem producenta jest zroszenie go delikatnie przed każdym użyciem, aby nie pochłaniał za dużej ilości produktu. Ja nie zraszam, ale muszę wypróbować, może rzeczywiście będzie tak, jak piszą.
pędzel H50s hakuro
HAKURO H50s – jest to mini wersja powyższego pędzla. Także on służy do nakładania podkładu, ale dzięki tej wersji makijaż możemy wykonać bardziej precyzyjnie, ponieważ dociera do trudno dostępnych miejsc.
hakuro H24 pędzel do różu
HAKURO H24 – pędzel, dzięki któremu nałożymy bronzer lub róż. Posiada odpowiedni kształt dzięki, któremu idealnie wymodelujemy twarz.
pędzel do pudru
HAKURO H100 – to pędzel typu kabuki, który służy do nakładania  pudru. Producent informuje, że również sprawdza się bardzo dobrze w rozcieraniu granic kosmetykami, które służą do konturowania twarzy.
pędzel do cieni
HAKURO H70 – pędzel ten w przeciwieństwie do pozostałych wykonany jest z włosia naturalnego. Służy do nakładania i rozcierania cieni na całej powiece.
pędzel do cieni
HAKURO H77 – tak samo, jak powyższy wykonany jest z włosia naturalnego. Pędzel jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu cienie nałożymy precyzyjnie i  rozetrzemy w bardzo krótkim czasie.
pędzel do malowania brwi
HAKURO H85 –  to pędzel do malowania brwi oraz nakładania kreski eyelinerem. Włosie jest specjalnie wyprofilowane, aby dokładnie wykonać zamierzoną czynność.
pędzel do cieni
HAKURO H80 – tym pędzlem zaaplikujemy cień w trudno dostępnych miejscach, czyli wewnętrzne oraz zewnętrzne kąciki oka. Jest również doskonały do nakładania cieni na dolnej powierzchni oka wzdłuż rzęs. Tak jak w przypadku podobnej do niego wersji HAKURO H77 jest wykonany z włosia naturalnego.
pędzle hakuro zestaw
Dla zainteresowanych zestaw 7 pędzli: H50s,H60,H24,H77,H85,H70,H80 kupiłam na stronie TUTAJ.
Resztę Hakuro H50 (nie pamiętam) natomiast pędzel  H100 na allegro.

More from sylwetta

NEONOWA SPÓDNICA

  Neonowa spódnica spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam stać się...
Czytaj dalej

komentarzy 9

Dodaj komentarz