KLASYK W MOJEJ SZAFIE, CZYLI BIAŁA SUKIENKA, KTÓRA MOŻE SŁUŻYĆ JAKO MARYNARKA.

biała marynarka

 

Klasyk w postaci białej marynarki? Obowiązkowo? W sumie to sukienka, którą można spokojnie potraktować jako marynarkę. Ja uwielbiam marynarki, bo można je założyć do wielu stylizacji. W mojej szafie obowiązkowo musi być biała marynarka damska i taka sama tylko w kolorze czerni.

KLASYK W MOJEJ SZAFIE

Jak wspomniałam powyżej, to marynarki traktuję jako taki obowiązkowy klasyk. Nie może zabraknąć również czarnych klasycznych rurek i oczywiście nakrycia wierzchniego w postaci trencza. Biało- czarne połączenie to jedno z zestawień,  jakie najbardziej lubię. Biała sukienka posłużyła mi tym razem jako marynarka i muszę przyznać, że w takiej formie również prezentuje się ciekawie. Chyba nie założyłabym jej samej, bo wydaje mi się, że jest nieco za krótka na sukienkę. W formie marynarki damskiej prezentuje się świetnie. Prawda?  Można ją nosić na wiele sposobów i to jest w niej fajne, może być sukienką, marynarką, a nawet narzutką jak kto woli.

Biała marynarka czy biała sukienka?

Jeśli mamy zamiar zaopatrzyć się w którąś z tych rzeczy, to warto mieć obie w swojej szafie. Biała sukienka idealnie sprawdza się w lecie w sumie biała marynarka również. Biel kojarzy się zawsze dobrze. Jedyny jej minus jest taki, że bardzo się brudzi i w momencie wszystko an niej widać. Biel świetnie można połączyć  z praktycznie każdym kolorem. Klasyczne zestawienie biel z czernią zawsze będzie w modzie i zawsze będzie prezentowało się fajnie. Ciekawa jestem, z czym zestawiłybyście białą marynarkę? Czy poszłybyście  w moim kierunku i połączyły ją z czernią, czy raczej postawiłybyście na inne kolory?

klasyk biała marynarkabiała marynarka jako klasykstylizacja z białą marynarkąbiała sukienka jako marynarkaczarne spodnie z białą marynarkąklasyk w szafie czyli biała marynarkabiała sukienka jako marynarkastylizacja z białą marynarkąbiała marynarka jako klasykczarne rurki i biała marynarkabiała sukienka

Sukienka  – TUTAJ | Spodnie – Zara| Buty- Zara | Torebka – Wittchen |Koszulka -No Name

More from sylwetta

JAK LECZYĆ ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY U DZIECI

  Witajcie! JAK LECZYĆ ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY U DZIECI ? Czy ktoś...
Czytaj dalej

komentarzy 16

Dodaj komentarz