BOOSO

BOOSO

 

 

 

Booso to firma stworzona z myślą o najmłodszych. W ich sklepie internetowym można znaleźć oryginale ubranka dla dzieci. Co takiego je wyróżnia od tych innych sklepów sprzedających podobny asortyment ? Oprócz super jakości to moim zdaniem dużą uwagę przykuwają wzory, które są dość charakterystyczne. Kolekcja jest zróżnicowana więc dla osób, które lubią klasykę, również się coś znajdzie. Ja lubię jedno i drugie i skusiłam się na kurtkę bomberkę dla synka, którą mieliście okazję już widzieć TUTAJ. Jeszcze do niedawna nie słyszałam nic o Booso do momentu, kiedy to na jednej z grup, do której przynależę, zobaczyłam, jak mamy pięknie stylizują swoje dzieci w ubranka tej właśnie firmy.

BOOSO

Skusiłam się również i ja i kupiłam najpierw jedną, a teraz drugą rzecz i wiecie co ? Chętnie kupiłabym kolejną i muszę przyznać, że te ubrania rzeczywiście mają coś w sobie. Mimo tego, że  długo się zastanawiałam nad zakupem (bo cena za te rzeczy nie jest zbyt niska) to teraz wiem, że było warto. Jak to mówią, jakość idzie z ceną. Oprócz kurtki pokusiłam się jeszcze na jedną rzecz, a jaką to pokażę Wam pewnie w kolejnych stylizacjach Oskarka. Moim zdaniem, jeśli mamy możliwość wydanie większej ilości pieniędzy, a raczej przeznaczony większy budżet na ubrania dla dziecka, to warto inwestować w te o lepszej jakości. Możemy mieć pewność, że po praniu nic się z nimi nie będzie działo i posłużą na dłużej. Jak nasze dziecko z nich wyrośnie mamy również możliwość sprzedać je innej mamie. Zapłaci za nie połowę ceny, a i tak jej dziecko również z nich skorzysta.

A wy co sądzicie o wydawaniu sporych pieniędzy na ubranka dla dzieci? Dzieci szybko rosną i niektóre rzeczy zakładane są zaledwie kilka razy? To jest zastanawiające, ale są jednak mamy, które wydają i inwestują. Jak jest u was?

 

BOOSO

czapka dla dziecka

buciki na jesień dla chłopca

BOOSO

kurtka dla chłopca

kurtka bomberka

Kurtka- Booso|Koszulka- No Name|Spodnie-H&M|Buty- Zara|Czapka+apaszka- Small Design

More from sylwetta

STYLIZACJA #6

  Witajcie! Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Tydzień temu padało i do...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz