AKCESORIA DLA PRZEDSZKOLAKA, CZYLI CO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ W PRZEDSZKOLU?

AKCESORIA DLA PRZEDSZKOLAKA,CZYLI CO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ W PRZEDSZKOLU?

 

 

Nie mogę uwierzyć, że za nami już połowa wakacji. Wielkimi krokami zbliża się wrzesień i czas przygotowań do przedszkola i szkoły. U nas aż tak bardzo nie jest to odczuwalne, bo Oskar nawet w czasie wakacji uczęszcza do przedszkola. Dopiero w ostatnie dwa tygodnie sierpnia tak naprawdę będzie miał wakacje, bo planujemy urlop. Najważniejsze, że uwielbia swoje nowe przedszkole i chętnie do niego chodzi. Dzisiaj mam dla was propozycję produktów dla przedszkolaka, które mogą się przydać we wrześniu.

AKCESORIA DLA PRZEDSZKOLAKA,CZYLI CO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ W PRZEDSZKOLU?

Śpiworek dla przedszkolaka

W wielu przedszkolach dzieci leżakują. W niektórych jest nawet wymóg, aby  miały swoje kocyki. Myślę, że w tych młodszych grupach takie leżakowanie, to świetna sprawa i czas regeneracji i odpoczynku dla maluchów. Zamiast zaopatrywać się w komplety kocyk i poduszka można sobie nieco ułatwić sprawę i zakupić śpiworek dla przedszkolaka. Super rozwiązanie, bo wszystko składa się z jednej części i w śpiworek wszyta jest już poduszeczka. Wygodna opcja dla maluchów, bo jest starannie uszyty z mięciutkiego materiału. W sklepie Coco Bird, jest wiele wzorów do wyboru, sami zobaczcie TUTAJ. Fajną opcją jest też to, że nawet jeśli nasze dziecko przestanie korzystać ze śpiworka w przedszkolu, to możemy spokojnie wykorzystać go na wakacyjnych wyjazdach, czy nawet w domu zamiast pościeli. My na pewno zabierzemy śpiworek na urlop i będziemy z niego korzystać również w domu.

Worek dla przedszkolaka

Z doświadczenia wiem, że to super sprawa jeśli mamy sporo rzeczy do przechowywania i zabrania do przedszkola. W przypadku Oskara zawsze w takim worku znajdują się buty na zmianę i oczywiście koszulka, spodenki, a w chłodniejsze dni bluza i długie spodnie. Worek dla przedszkolaka jest świetną opcją, bo pomieści sporo rzeczy, a dzięki sznurkowi można go nosić jak plecak. Ostatnio plecak dla przedszkolaka przestał wystarczać i chyba przejdziemy już na sam worek. Ten akurat jest spory, więc myślę, że pomieści wszystko, co jest niezbędne. Dodatkowo solidnie uszyty, bo posiada dodatkową podszewkę. Worek  dzięki niej jest dodatkowo wzmocniony. Można wybrać wzór pod śpiworek i mamy świetny zestaw do przedszkola. Myślę, że również świetnie sprawdzi się na basen czy nad morze. Na pewno zestaw śpiworek i worek pojadą z nami na urlop.

Co potrzebuje dziecko do przedszkola?

Wydaje mi się, że to takie podstawowe rzeczy, które powinien mieć przedszkolak. Dodatkowo oczywiście odpowiednio dobrane buciki. W naszym przypadku potrzebny jest również strój do gimnastyki. Zobaczymy, jak będzie od września, bo w poprzednim przedszkolu obowiązkowa była książeczka dostosowana do wieku dziecka. Teraz Oskar uczęszcza do prywatnego przedszkola i dopiero za miesiąc dowiemy się, czy będzie potrzebował dodatkowych produktów. Wiadomo również, że w każdym mieście są inne wymogi, ale z tego, co się orientuje większość przyborów i akcesoriów do przedszkola jest taka sama. Kwestia tutaj doboru podręczników, bo każde przedszkole może mieć inny system nauczania.

A wy co planujecie zakupić dla swoich przedszkolaków? Macie już coś w planach? Podzielcie się w komentarzach, bo może i u nas się to przyda. Wspólnymi siłami stworzymy idealną wyprawkę do przedszkola, w której będą niezbędne przedmioty dla naszych maluchów.

akcesoria dla przedszkolaka cocobird

śpiworek cocobird

AKCESORIA DLA PRZEDSZKOLAKA,CZYLI CO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ W PRZEDSZKOLU?

dla przedszkolaka

worek na buty cocobird

Śpiworek i worek – Coco Bird

More from sylwetta

ZYGZAKI

    Witajcie! Zygzaki to wzór, który uwielbiam w szczególności jeśli chodzi...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz