2 LATKA

 

 

Witajcie!

Wielkimi krokami zbliża się ten dzień w sumie jeszcze troszkę czasu bo ponad miesiąc i będziemy świętować drugie urodziny Oskarka. Nie mogę uwierzyć jak ten czas leci dopiero się urodził a już będzie miał 2 latka. Z tej okazji stwierdziłam, że przygotuję dla Was post z propozycjami prezentów na drugie urodziny dla chłopca. Długo zastanawiałam się co mogłoby się przydać i sprawić radość takiemu maluchowi i wpadły mi do głowy poniższe propozycje. Zastanawiam się czy nie zrobić jakiegoś cyklu i co jakiś czas umieszczać na blogu posty z propozycjami prezentów na różne okazje np. prezenty na chrzciny, prezenty na komunie, prezenty na gwiazdkę oraz prezenty na urodziny :) Co o tym sądzicie? Jeśli bylibyście zainteresowani takimi postami dajcie koniecznie znać :)

Może jeszcze wspomnę o moich propozycjach, w których przewagą są drewniane zabawki od firmy JANOD muszę się przyznać, że jestem wielbicielką ich zabawek. Mamy już w posiadaniu garaż TUTAJ    i super się u nas sprawdza najbardziej podoba mi się to, że są bardzo solidnie wykonane i wydaje mi się, że posłużą nam bardzo długo :)

  1. Lampka miś
  2. Suchy basen z piłeczkami
  3. Wózek warsztat magnetyczny z narzędziami Bricolo, Janod
  4. Jeździk w stylu retro
  5. Czerwony pianino Confetti, Janod
  6. Laweta drewniana duża z 4 samochodzikami, Janod

 

Poniżej możecie również zobaczyć zdjęcie Oskarka ( po lewej) jak miał 3 tygodnie i 22 miesiące (po prawej) niesamowite jak się zmienił prawda ? <3

 

2 LATKA

1.Mrmaria|2.Minibe|3.Janod|4.Edukatorek|5.Janod|6.Janod

More from sylwetta

PROUVE

  Witajcie! Dzisiaj będzie o PROUVE. Czy ktoś z Was słyszał o...
Czytaj dalej

1 komentarz

Dodaj komentarz