ZMĘCZONE OCZY- JAK O NIE ZADBAĆ? POMOŻE HYLO CARE DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI I NAWILŻENIA OCZU.

krople do oczu hylo care

 

Praca przed komputerem, klimatyzacja, słońce, czy wiatr. Wszystkie te czynniki mogą wpływać źle na nasze oczy. Wysuszają śluzówkę oka, przez co odczuwamy dyskomfort. Są sposoby, aby załagodzić te nieprzyjemne odczucia. Krople do oczu bądź maść od Hylo Care (tutaj więcej na ich temat) świetnie sobie radzą w takich sytuacjach. Dzisiaj chciałam wam napisać o trzech produktach, które pomagają w dolegliwościach związanych z naszymi oczami.

ZMĘCZONE OCZY- JAK O NIE ZADBAĆ? POMOŻE HYLO CARE DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI I NAWILŻENIA OCZU.

Ciągła praca przed komputerem sprawia, że nasze oczy są narażone na jego promieniowanie. Z czasem zaczynamy odczuwać zmęczenie, pieczenie, a nawet swędzenie oczu. Oprócz ograniczenia pracy przed komputerem do minimum w codziennej regeneracji oczu pomogą nam krople Hylo Care, które przyniosą ulgę przez odpowiednie nawilżenie oka. Krople te nie zawierają konserwantów i są łatwe w aplikowaniu. Są bardzo wydajne i wystarczają nawet na 6 miesięcy od momentu otwarcia. Co jest jeszcze interesujące to to, że mogą je stosować kobiety w ciąży i matki karmiące. Krople mają na celu regeneracje, nawilżenie i ochronę, a także pielęgnację oczu. Super sprawdzają się u osób noszących soczewki kontaktowe.

Kolejnym produktem, który świetnie sobie radzi w regeneracji oczu jest maść VitaPos. Maść w swoim składzie zawiera witaminę A, która sprawia, że nasza skóra starzeje się dużo wolniej. Maść pomaga przyśpieszeniu regeneracji oczu oraz zapobiega ich wysuszaniu. Wypełnia zmarszczki i można ją również używać pod makijaż, także możemy ją stosować w każdym momencie, kiedy tylko mamy taką potrzebę. Maść VitaPro zapobiega porannemu sklejaniu się powiek oraz chroni powierzchnię oka przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli swędzą, pieczą  nas oczy lub posiadamy uczucie suchości i zmęczenia oczu to maść idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Bywają momenty, że odczuwamy również uczucie piasku w oczach lub nasze powieki są zaczerwienione, to wtedy dobrze jest też po nią sięgnąć.

Maska Posiforlid do oczu, która pomaga w codziennej regeneracji zmęczonych oczu.

Jest jeszcze jeden produkt, który pomaga w codziennej regeneracji zmęczonych oczu. Jest nim maska Posiforlid, która idealnie sprawdza się podczas wieczornego relaksu oczu. Bardzo wydajna, bo można ją użyć aż 90 razy. Powstrzymuje zapalenie brzegów powiek i świetnie radzi sobie w przypadku suchych, zmęczonych i piekących oczu. Opaska Posiforlid skonstruowana jest tak, że po naciśnięciu metalowych płytek znajdujących się w środku maski zostaje uwalniane ciepło. Ciepło to, zmiękcza i upłynnia zaschniętą na brzegach powiek wydzielinę z gruczołów. Super rozwiązanie na wieczorny relaks. Myślę, że stosowanie tych trzech produktów sprawi, że nasze oczy znowu będą zdrowe i wypoczęte.

 

HYLO CARE

HYLO CARE maska na oczy

co na zmęczone oczy?

krople do oczu

More from sylwetta

FOTOTAPETA W POKOJU DZIECKA

  Witajcie! Fototapeta w pokoju dziecka to chyba fajne rozwiązanie jeśli chodzi...
Czytaj dalej

Leave a Reply