SUKIENKI WIECZOROWE- CZYLI MOJE PROPOZYCJE NA WYJĄTKOWE WYJŚCIE.

 

W poprzednim poście nawiązywałam już do świątecznego klimatu w kwestii kulinarnej, a dzisiaj postanowiłam podzielić się z Wami moimi inspiracjami. Sukienki wieczorowe na specjalne okazje m.in. sylwester, Wigilia , studniówka. Myślę, że super sprawdzą się zarówno suknie koktajlowe, jak również suknie wieczorowe. Niektóre z was już pewnie małymi krokami przygotowują się do tych okazji. Pewnie też szukacie  inspiracji czy różnych typów sukienek w sklepach, czy internecie. Bardzo duży wybór można znaleźć na stronie dresspl.pl.

SUKIENKI WIECZOROWE- CZYLI MOJE PROPOZYCJE NA WYJĄTKOWE WYJŚCIE

Przyznam szczerze, że jest tam mnóstwo pięknych sukienek wieczorowych do wyboru do koloru. Ja skupiłam się raczej na takich, które najbardziej przykuły moją uwagę. Również na takie, które sprawiają, że każda z nas wyglądałaby w nich wyjątkowo. Wiadomo nie każdy lubi cekiny czy świecidełka, którymi suknie są ozdobione. Mimo wszystko myślę, że na sylwestra te typy sprawdzą się super, jak również na studniówkę.

Tak patrząc jeszcze poniżej  na mój wybór,  to wydaje mi się, że i znalazłaby się jakaś odpowiednia na Wigilię np. ta czarna. Ciekawa jestem, co wy sądzicie o tego typu sukienkach, stawiacie na wybór raczej bardziej klasycznych modeli, czy na takie wyjątkowe okazje lubicie poszaleć z wyborem, żeby się wyróżniać na tle innych osób? Każda sukienka na swój sposób jest wyjątkowa i idealnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia.

 SUKIENKI wieczorowe

Sukienka studniówkę- TUTAJ

 

 

sukienki wieczorowe

Suknie koktajlowe – TUTAJ

 

 

 

More from sylwetta

PŁASZCZ MILITARNY

  Witajcie kochani w moim nowym miejscu :) Jak Wam się podoba?...
Czytaj dalej

komentarze 3

Leave a Reply