WITAMINOWA ODBUDOWA WŁOSÓW Z KERABIONE

kerabione

 

Witajcie!

Jakiś czas temu wspominałam wam o moim problemie, jakim jest wypadanie włosów. Staram się radzić z tym  już bardzo długi czas, bo  prawie 4 lata. Niestety odkąd urodziłam dziecko, problem nasilił się do takiego stopnia, że obecnie mam o połowę mniej włosów niż przed urodzeniem synka. Znalazłam odpowiednią pielęgnację włosów z zewnątrz, ale wiem, że problem tkwi nieco głębiej. Tak naprawdę dobór odpowiedniego szamponu to jedno, ale ogromne znaczenie na to, jakie mamy włosy ma dużo więcej czynników.

Złe odżywianie, stres, infekcje, niedobór witamin i składników odżywczych, zażywanie leków i wiele innych produktów sprawiają, że nasze włosy stają się słabsze, a z czasem wypadają już w takich ilościach, że zaczynamy robić wszystko byle by tylko nie zostać łysym.

WITAMINOWA ODBUDOWA WŁOSÓW Z KERABIONE

Długo szukałam odpowiednich środków, które mogłyby mi pomóc odzyskać moje “dawne” włosy. Od dłuższego czasu obcinałam je częściej, niż kiedyś mając nadzieję, że to pomoże w odbudowie. Szukałam wielu środków, aby szybko je wzmocnić. Nie mogłam już patrzeć na to, jak garściami wyciągałam je ze szczotki. Przy myciu wylatywały mi kłębkami. Stwierdziłam wtedy jedno, że jak tak dalej pójdzie, to będę naprawdę łysa. Wtedy pomyślałam, że koniec z tym! Szukałam opinii w internecie o wielu różnych środkach przeciw wypadaniu włosów. Ze względu na to, że cenię sobie naturalne składy, bo im mniej chemii tym lepiej, natknęłam się na KERABIONE. To właśnie wspomniany wyżej skład przekonał mnie do tego, że warto mu zaufać i spróbować.

Od prawie dwóch tygodni zażywam Kerabione dla włosów i paznokci. Zauważyłam, że na szczotce nie zostaje już tyle włosów co kiedyś. Stały się dużo mocniejsze. Włosy są lśniące i już jestem ciekawa dalszych efektów. Jeśli już po tak krótkim etapie stosowania widać różnice, to co będzie za miesiąc ? Jestem bardzo ciekawa i dam oczywiście znać. Mimo wszystko wydaje mi się, że trzeba m.in. trzech miesięcy regularnego stosowania Kerabione, aby uzyskać zamierzony i bardziej spektakularny efekt.

Do wyżej wspomnianego produkty dobrałam jeszcze jeden, a mianowicie wzmacniające serum do włosów ze skłonnością do wypadania. Jest to olejek, który stosuję dwa razy w tygodniu. W swoim składzie zawiera: olej ze słodkich migdałów, olejek rozmarynowy, olejek lawendowy, witaminy A i E, olejek bergamotowy i olejek Ylang-Ylang. Moje odczucia z początku były dziwne, bo nie byłam przekonana do stosowania tłustego oleju na skórę głowy. Pomyślałam, że moje włosy będą wyglądały na nie umyte i nie pozbędę się już tego wyglądu. Jakieś błędne było moje myślenie. Po pierwsze olejek świetnie pobudził cebulki włosów, skóra głowy jest nawilżona, przez co nie mam problemów przede wszystkim z łupieżem. Dzięki niemu moje włosy stały się bardziej lśniące.

Zawsze miałam suchą skórę głowy, w szczególności od suszenia włosów suszarką teraz jest znaczna poprawa. Włosy wcale nie są tłuste, a wręcz przeciwnie wyglądają na super nawilżone i odżywione. Po tak krótkim stosowaniu tych produktów jestem bardzo zadowolona. Wiecie, co jest fajne, że można je nabyć, w wielu aptekach listę znajdziecie TUTAJ. Na koniec wspomnę jeszcze tyle, że nie mogę doczekać się dalszych efektów. Mam zamiar w dalszym ciągu stosować się do tych samych zaleceń i wierzę, że za jakiś czas będę mogła pochwalić się wam super efektami. Moje włosy odbudują się do takiego stopnia, że będą wyglądały jak te sprzed ciąży, tylko kwestia czasu :)

Do następnego!

Sylwia

kerabione

 

kerabione dla włosów i paznokci

kerabione na włosy

kerabione na włosy i paznokcie

WITAMINOWA ODBUDOWA WŁOSÓW Z KERABIONE

kerabione booster

kerabione

WITAMINOWA ODBUDOWA WŁOSÓW Z KERABIONE

More from sylwetta

OOTD#12

    Witajcie! Dzisiaj mam dla Was stylizację zaprezentowaną  w letniej ,...
Czytaj dalej

Leave a Reply