PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA- MOŻE TELEFON? JAKI MODEL WYBRAĆ DLA SENIORA I CZY TELEFON TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

 

Prezent na dzień babci i dziadka musi być wyjątkowy. Zazwyczaj są to pamiątkowe zdjęcia w ramkach bądź albumy. Bywają i czekoladki albo ciepłe kapcie. Tym razem mam pomysł na coś innego. Telefon dla seniora. Tylko czy to dobry pomysł na prezent  dla babci i dziadka? Poznajcie moją opinię na ten temat.

telefon dla seniora

PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA- MOŻE TELEFON?

Po co babci albo dziadkowi telefon? Myślę, że teraz bez względu na wiek telefon jest rzeczą przydatną również i dla seniora. Fajnie jest mieć kontakt z bliskimi, a gdy nie mamy możliwości widzieć ich często, to do kontaktu najlepiej służą nam telefony. Fajną opcją są telefony dla seniora, które są specjalnie pod nich dostosowane i są również świetną alternatywą dla telefonów stacjonarnych. Dla dziadka albo babci wystarczy najprostszy model z podstawowymi funkcjami. Ważne, żeby był prosty w obsłudze i poręczny tak, aby korzystanie z niego było wygodne i intuicyjne. Takim modelem jest myPhone Halo Q+.

prezent na dzień babci i dziadka

Telefon myPhone Halo Q+ jako idealny prezent dla seniora

Myślę, że ten model sprawdzi się idealnie zarówno dla babci, jak i dziadka. Kolor czarny i uniwersalny jest odpowiedni dla każdego. Dużym plusem w tym telefonie jest wygodna klawiatura i spory wyświetlacz. Dzięki temu nasza babcia czy dziadek lepiej widzą, kto do nich dzwoni i również odwrotnie. Sami z łatwością wybiorą kontakt do bliskiej osoby. Komórka Halo Q+ posiada duże przyciski, dzięki którym sprawniej można korzystać z telefonu. Dzięki ergonomicznej obudowie super leży w dłoni. Bardzo fajny i poręczny telefon. Bateria w tym telefonie trzyma długo, bo aż do 6 godzin ciągłych rozmów. Myślę, że żaden senior nie będzie miał problemu z obsługą tego urządzenia. Telefon posiada również wbudowany aparat oraz dostęp do internetu. Co jest jeszcze fajnego w tym telefonie? Przycisk SOS, który za pomocą jednego kliknięcia potrafi połączyć nas z wcześniej zaprogramowanym numerem.

Telefon posiada również funkcję odnajdywania słuchawki. Posiada stacje ładującą, w której umieszczamy telefon i  może on nam służyć jako telefon stacjonarny. Kiedy tylko mamy ochotę, możemy go zabrać ze sobą, gdzie tylko chcemy. Jeśli telefon zawieruszy nam się gdzieś w domu i mamy problem, aby go odnaleźć, to wystarczy na stacji ładującej nacisnąć jeden przycisk. On automatycznie łączy nas z telefonem, który wydaje dźwięk i wtedy znacznie prościej jest nam go odnaleźć.

 

PROMOCJA

Od 15 do 31 stycznia trwa promocja na zakup różnych modeli telefonów. Jeśli w tym okresie zakupimy telefon myPhone modele do wyboru TUTAJ, to otrzymamy Voucher na fotoksiążke do wykorzystania w Cewe.

 

telefon dla seniora Q+

 

More from sylwetta

DIETA I ĆWICZENIA IDĄ W PARZE- CZYLI WALKA O ZGRABNĄ SYLWETKĘ!

  Dieta i ćwiczenia idą w parze to na pewno. Tylko od...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply