NOVA CLEAR ATOPIS

NOVA CLEAR ATOPIS

 

Witajcie!

Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z kosmetykami NOVA CLEAR ATOPIS. Ciekawi jesteście co to za kosmetyki? Pewnie nie każdy z Was o nich słyszał. Ja dowiedziałam się nie dawno i zaczęłam testować na własnej skórze. Dlaczego? Bo są przeznaczone właśnie do takiej skóry jak moja.

NOVA CLEAR ATOPIS

To kosmetyki przeznaczone do skóry suchej , atopowej bądź wrażliwej. W swoim składzie nie posiadają parabenów  ani szkodliwych substancji . Są również bezzapachowe. Ze względu na mój problem jakim jest sucha skóra postanowiłam przetestować na sobie te kosmetyki . Ciekawi jesteście moich „kosmetycznych doznań”?

Więc tak dużym plusem dla mnie jest to, że są bardzo wydajne. Żel pod prysznic ma konsystencję „galaretki” i już malutka ilość sprawia, że wystarcza na długo. Żel przeznaczony jest do mycia całego ciała łącznie z twarzą co również jest plusem :) Balsam posiada konsystencje kremu i również jak żel jest wydajny. W balsamie denerwowało mnie to, że musiałam dłuższą chwilę poczekać aż się wchłonie a ja jako osoba niecierpliwa lubię jak wszystko jest od razu . Mimo wszystko to nie problem po prostu trzeba wziąć mniejszą ilość i szybciej się wchłonie.

Czy moja skóra  poprawiła się po zastosowaniu NOVA CLEAR ATOPIS ?

Myślę, że NOVA CLEAR ATOPIS znacznie przyczynił się do zmian w mojej skórze nie jest już tak bardzo sucha jak wcześniej. Niestety nie dość , że sucha to również mam skórę skłonną do podrażnień co jest bardzo denerwujące i uciążliwe. Przy zastosowaniu tych kosmetyków było to mniej odczuwalne. Jedyne żałuję jednego , że kosmetyki nie mają zapachu co bardzo lubię. Fajnie by było poczuć jakiś delikatny zapach podczas stosowania . Mimo wszystko jeśli masz atopowe zapalenie skóry lub skórę wrażliwą czy suchą z czystym sumieniem mogę polecić Ci te kosmetyki :)

A Wy stosowałyście te kosmetyki? Macie jakieś ulubione z tej serii? Dajcie znać bo szukam teraz czegoś fajnego do pielęgnacji twarzy mam na myśli kremy ;)

 

Do następnego!

Sylwia

NOVA CLEAR ATOPIS

NOVA CLEAR ATOPIS

 

NOVA CLEAR ATOPIS

More from sylwetta

SKLEP DLA DZIECI

  Witajcie! Pewnie większość z Was zastanawiała się jakie to moje marzenie...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz