NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA, KTÓRA W DOMU I POZA NIM SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA bombol

 

 

Przyznam się wam szczerze, że miałam ogromny problem z wyborem zdjęć do tego wpisu. Udało mi się stworzyć piękną, bajkową sesję z udziałem chłopaków i powstało bardzo dużo pięknych zdjęć. Wybrałam jednak te najpotrzebniejsze, aby pokazać wam składaną nakładkę na krzesło dla dziecka firmy Bombol, którą mieliśmy okazję testować. Od razu wam napiszę, że jest genialna, a dlaczego przeczytajcie poniżej.

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA, KTÓRA W DOMU I POZA NIM SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE

Mamy okres wakacji. Wyjeżdżając z dzieckiem, staramy się przewidzieć wszystkie etapy podróży i pobytu w danym miejscu. Wyjście na  miasto, żeby zjeść coś pysznego również wiąże się z dobrą organizacją. My kobiety chyba już tak mamy, że jak jedziemy z małym dzieckiem, to staramy się przewidzieć każdy etap w podróży.

Pamiętam, jak  zawsze zastanawiałam się w momencie wejścia do jakiejś restauracji, czy akurat będzie też tam przygotowane krzesełko dla dziecka. Zależało mi, aby móc zjeść spokojnie, aby moje dziecko było w tym czasie bezpiecznie i samo mogło sobie jeść czy się bawić. Często zdarzało się tak, że Oskar musiał siedzieć w wózku, bo w danym miejscu, gdzie jedliśmy obiad, nie było miejsca specjalnie wygospodarowanego dla malucha. Szkoda, że już wtedy nie było, składanej nakładki na krzesło od Bombol. Muszę przyznać, że to genialne rozwiązanie nie tylko w podróży, ale również w domu. Zajmuje mało miejsca, w sumie po złożeniu kształtem przypomina książkę. Sami zobaczcie TUTAJ, jak jest proste w obsłudze i jakie zgrabne. Myślę, że spokojnie zmieści się również do damskiej torby. Można zawiesić je również na rączkach od wózka albo na ramię. Jest leciutkie, więc nawet nie odczujemy jego ciężaru. Po prostu genialny pomysł.

Składana nakładka na krzesło dla dziecka marki Bombol

Kilka słów o tej nakładce. Co udało mi się wychwycić i co mnie zaciekawiło? Zaczęłam się zastanawiać, jak to jest stworzone, że jest leciutkie, zajmuje mało miejsca i do tego bezpieczne. Naprawdę jest bardzo bezpieczne dzięki pasom, którymi przypinamy dziecko. Pasy też umożliwiają przypięcie nakładki do krzesła praktycznie do każdego modelu. Nawet jak dziecko się rusza, nie ma możliwości, aby wypadło. Jak zobaczycie poniżej, nakładka na krzesło utrzyma spory ciężar. Spokojnie usiądzie na niej przedszkolak, jak również maluszek. Jedyny wymóg? Dziecko powinno siedzieć samodzielnie. Czyż to nie jest genialny wynalazek. Teraz taką nakładkę na krzesło można zabrać wszędzie i już nie musimy się obawiać, że nasze dziecko nie będzie miało gdzie usiąść, bo nie będzie w danym miejscu krzesła do karmienia. Wystarczy wyjąć nakładkę od Bombol i już mamy problem z głowy. Dziecko siedzi z nami przy stole. Super rozwiązanie.

Tak na koniec chciałabym  zachęcić was, abyście zaglądali do  Kategorii NASZE PODRÓŻE (TUTAJ), tam co jakiś czas pojawiają się wpisy z naszymi wypadami. Planujemy kolejne wyjazdy i myślę, że wam się spodobają. W każdym wyjeździe na wakacje, czy inne ciekawe miejsca znajdujące się blisko nas towarzyszą nam produkty, które pochodzą ze sklepu Scandinavian Baby. Zaglądajcie do nich, mają naprawdę szeroką ofertę produktów różnych marek. Ja kocham ten sklep i z całego serca wam polecam. Jest ogromna oferta produktów dla dzieci, które sprawdzają się na co dzień, jak również ułatwiają nam pobyt  z dzieckiem w podróży, czy na wakacyjnych wyjazdach.

 

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA, KTÓRA W DOMU I POZA NIM SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE

nakładka na krzesło bombol

nakładka bombol

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA, KTÓRA W DOMU I POZA NIM SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA

bombol

bombol nakładka na krzesło

Elodie Details

NAKŁADKA NA KRZESŁO DLA DZIECKA, KTÓRA W DOMU I POZA NIM SPRAWDZA SIĘ IDEALNIE

 

Nakładka na krzesło- Bombol/ Scandinavian baby| Kapelusze i śliniak- Elodie Details/Scandinavian baby

More from sylwetta

TOTAL BLACK NA PLAŻY

  Witajcie ! Zdjęcia , które pojawiły się  w dzisiejszym poście należą...
Czytaj dalej

Leave a Reply