STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

 

Witajcie!

Jak się macie w Nowym Roku? Mam nadzieję, że impreza sylwestrowa była dla Was udana. My standardowo spędziliśmy ten dzień w domu z Oskarkiem, kto ma dzieci ten rozumie :) Jakoś jeszcze chyba nie jestem gotowa, aby w sylwestra zostawić małego z kimś i iść na imprezę :) Poza tym z dzieckiem również super można spędzić ten wieczór :)

STYLIZACJA #1

To pierwsza stylizacja , w tym roku 2018 :) pamiętam jak dziś pierwszy modowy post , którą dodawałam w 2017 roku TUTAJ, a  już przed nami kolejny rok, ciekawa jestem co się, w nim wydarzy. Jedno jest pewne, leci bardzo szybko. W tym roku postawiłam na inne oznaczenia, a raczej opis tytułu postów związanych z moimi stylizacjami w tamtym roku był to OOTD w tym będzie po prostu stylizacja :) Ciekawa jestem, czy uda mi się stworzyć więcej  wpisów z tej serii niż w tamtym roku.

Trzymajcie za mnie kciuki, żeby udało mi się zrealizować wszystkie swoje postanowienia i założenia na ten rok . Mam tu na myśli cele związane z blogiem. Chciałabym się w tym kierunku rozwijać coraz bardziej. Mam nadzieję, że ten rok w tej kwestii będzie jeszcze lepszy niż poprzedni :)

Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku kochani :*

Do następnego

Sylwia

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

STYLIZACJA #1

Kurtka- TUTAJ| Sweter- No Name| Szalik, kozaki- H&M|Torebka – Michael Kors| Spodnie – Zara

More from sylwetta

MAMI CYCEK

    Witajcie! Od zawsze moim marzeniem było mieć jako pierwsze dziecko...
Czytaj dalej

komentarzy 12

Dodaj komentarz