KOSMETYKI DERMENA – CZYLI MOJA CODZIENNA PIELĘGNACJA TWARZY W OSTATNICH TYGODNIACH.

KOSMETYKI DERMENA

 

Kosmetyki Dermena mam okazję testować od niespełna miesiąca. Dzisiaj chciałam się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami na temat tego, jak się sprawują na mojej skórze.

KOSMETYKI DERMENA – CZYLI MOJA CODZIENNA PIELĘGNACJA TWARZY W OSTATNICH TYGODNIACH

Muszę się wam przyznać, że wcześniej nie znałam i nie testowałam tej marki kosmetyków. Do codziennej pielęgnacji przez ostatni czas używam nawilżający krem ochronny na dzień dermena Hydraline, odżywczy krem natłuszczający dermena Hydraline oraz nawilżające mleczko do demakijażu dermena Hydraline. Jaka jest moja opinia? Już wam zdradzam.

Zacznę może od kremu na dzień. Świetna konsystencja kremu sprawia, że moja twarz jest idealnie nawilżona przez cały dzień. Należę do osób, które walczą z suchą skórą. W okresie  takim jak teraz ta suchość staje się jeszcze bardziej męcząca. Takie kremy mocno nawilżające są dla mnie zbawienne. Łatwo się je aplikuje i wystarczy naprawdę malutka ilość, aby pokryć całą twarz ja również smaruję dekolt. Podobnie jest z kremem na noc. On jednak od tego na dzień różni się trochę konsystencją, porównałabym ją bardziej do masła. Super natłuszcza i rano przy pielęgnacji twarzy jeszcze czuję go na skórze.

Co do mleczka do demakijażu to podobnie jak kremy ma świetną konsystencję, która nawilża skórę, ale też super ją oczyszcza z makijażu. Zmywając okolice oczu, nie podrażnia ich i nie sprawia uczucia pieczenia. Jedynie, do czego mogłabym się doczepić, to do aplikacji mleczka. Trochę ciężko się je wyciska szkoda, że nie ma pompki, byłoby to znacznie łatwiejsze.

Kosmetyki tej marki możecie kupić przez internet czy w aptece. Ja jestem zadowolona z efektu ich działania.

krem do twarzy dermena

mleczko do demakijażu dermena

dermena kosmetyki

More from sylwetta

DREWNO,RATTAN,BAMBUS, WIKLINA. TO ZDECYDOWANIE MOJE ULUBIONE DODATKI DO KAŻDEGO WNĘTRZA.

  Dom dla każdego powinien być miejscem odpoczynku. Od zawsze marzyłam o...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply