DETOX SOKOWY

DETOX SOKOWY

 

Witajcie!

Jakiś czas temu miałam okazję wypróbować coś, czego wcześniej nigdy nie robiłam. Postanowiłam sprawdzić skuteczność detoxu sokowego. Sporo o nim wcześniej słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze, jak to działa i czy naprawdę działa. Ciekawi jesteście?

DETOX SOKOWY

Detox sokowy polega na tym, że pijesz soki przez cały dzień, a nawet więcej, bo tu samemu ustalasz sobie ilość dni. Ja wybrałam 3 dni. Z początku wydawało mi się trochę mało, bo przecież co w tym takiego ciężkiego pić soki cały dzień. No to się zdziwiłam. Myślałam, że mój organizm da radę wytrzymać te 3 dni, ale niestety tak nie było. Dlaczego? Bo do takiego detoxu trzeba sobie bardzo dobrze przygotować organizm. Na stronie Natura Cold Press jest wszystko dokładnie opisane jak do tego podejść. Ciężko jest przejść z dnia codziennego, gdzie jesz praktycznie wszystko na same soki. To spore obciążenie dla organizmu, więc trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Dzięki temu doświadczeniu wiem, że to naprawdę działa. Po pierwszym dniu czułam się jakby wszystko, co złe ze mnie schodziło. Czułam się dużo lżejsza, ale znowu spotkałam się z okropnym bólem głowy, którego wcześniej nie zaznałam. Zdałam sobie sprawę, że to, co jadam każdego dnia, nie wpływa dobrze na mój organizm i stąd ta reakcja po oczyszczaniu. Mój organizm dostawał zbyt mało zdrowego jedzenia oraz witamin. Tak naprawdę sama po sobie widzę, że ciężej jest mi z wykonaniem niektórych prostych czynności, z którymi wcześniej nie miałam problemu. Nie mówię tylko o sylwetce, która pozostaje wiele do życzenia, a bardziej skupiam się teraz na zdrowiu. Mam sporo kilogramów do zrzucenia, bo chce mieć tyle sił co kiedyś. Dodatkowo marzy mi się, aby moje ciało było tak elastyczne, jak kilka lat temu.

Codzienne obowiązki sprawiają, że gonimy za wszystkim i tak naprawdę nie mamy czasu na zdrowe odżywianie. Po prostu nie chce nam się gotować i jemy, to co popadnie i jest to duży błąd. Czas najwyższy to zmienić. Jeśli nie mamy czasu na przygotowywanie soków, możemy je w każdej chwili zamówić. One dostarczą nam sporej dawki energii, a także niezbędnych witamin. Soki od Natura Cold Press są w 100% naturalne. Kupując je, możemy być pewni, że pijemy witaminy wyciśnięte z prawdziwych warzyw i owoców. Na jeden sok skalda się 1,5 kilograma warzyw i owoców. Każdy butelka soku ma w sobie kilka różnych składników, np. sok młodość zawiera: marchewkę, jabłko, cytrynę i kurkumę. Pycha! Wszystkie składniki są do siebie dobrane idealnie tak, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.

Pijąc soki, możemy pozbyć się wielu dolegliwości, oczyścić organizm z toksyn oraz zyskać dodatkową energię. Takie soki są świetnym rozwiązaniem w uzupełnieniu codziennych posiłków nie tylko podczas diety czy detoxu. Tak naprawdę powinniśmy pić je każdego dnia. Możemy robić je samemu, ale gdy brakuje nam czasu z pomocą przychodzi nam Natura Cold Press. Sprawdziłam ich produkty na własnej skórze i mogę wam zagwarantować, że nie ma w tych sokach ani grama chemii :)

Do następnego!

Sylwia

 

detox sokowy

DETOX SOKOWY

DETOX SOKOWY

detox sokowy, zdrowe soki

soki naturalne

 

More from sylwetta

IDEALNY PREZENT

Witajcie!   Idealny prezent to? Jaki prezent byłby dla was idealny? Chyba...
Czytaj dalej

komentarzy 6

Dodaj komentarz