CHANEL JAKO POŻĄDANIE WIELU KOBIET. CZY WARTO W NIE ZAINWESTOWAĆ?

chanel

 

 

 

Chanel to marka znana na całym świecie. Marka ceniona i pożądana przez wiele kobiet. Piękne i charakterystyczne  ubrania z najwyższej modowej półki a do tego kosmetyki i perfumy, które nie dość, że niesamowicie pachną to i wyglądają bardzo ekskluzywnie. Myślę, że nie jedna kobieta chciałabym na własnej skórze przekonać się, czy produkty od Chanel warte są swojej ceny? No właśnie co do ceny, to są bardzo wygórowane, bo nie każdego stać na torebkę za 20 tysięcy złotych. Jednak są miłośniczki i pasjonatki tej marki oraz posiadaczki wielu ich produktów. Taka torebka to inwestycja na lata, która tak naprawdę z biegiem lat zyskuje na swojej wartości.

CHANEL JAKO POŻĄDANIE WIELU KOBIET. CZY WARTO W NIE ZAINWESTOWAĆ?

Jednak są produkty jak wody perfumowane, czy kosmetyki, na które może pozwolić sobie już nieco więcej kobiet. W większości drogerii możemy znaleźć sporo kosmetyków do wyboru z tej marki. Wody perfumowane nie należą do najtańszych, ale myślę, że warte są swojej ceny. Bo jeśli zainwestujemy, w coś porządnego to posłuży nam na bardzo długo. W wodach perfumowanych jest tak, że te z wyższej półki potrafią długo utrzymywać się na skórze, jak na przykład piękne i trwałe zapachy do wyboru od Chanel. Moim faworytem jest  Chanel Gabrielle.

Na początek najlepiej wybrać się do drogerii, aby poznać interesujące nas zapachy. Wtedy łatwiej jest nam dobrać i znaleźć ten odpowiedni zapach pasujący właśnie do nas.  Jeśli mam być szczera, to najmniej z wszystkich zapachów od Chanel podoba mi się N5. Jest to chyba pierwszy z zapachów, jaki marka stworzyła, ale do mnie jakoś nie przemawia. Coś w nim jest takiego, co nie do końca mi się podoba. Natomiast  Chanel Gabrielle jest na mojej liście faworytów i mam nadzieję, że już niebawem stanę się ich posiadaczką. W drogerii Douglas poza perfumami Chanel Gabrielle dostępne są również krem do ciała, dezodorant oraz mgiełka do włosów tej serii. Może i na to z czasem się skuszę, bo zapach jest naprawdę niesamowity.

Ostatnio jak byłam w Warszawie, weszłam do drogerii Douglas, żeby zapoznać się bardziej z tym zapachem i jestem już pewna, że jest to zapach, którego szukałam od dawna. Do tej pory zazwyczaj stosowałam Armanii Code, które również są  mocno w moim guście. Jednak tym razem pora na zmiany i na pewno pójdę w kierunku Chanel Gabrielle.

Ciekawa jestem, jak to jest u was? Jaki macie stosunek do tej marki? Pożądany jest przez was? Macie może jakieś produkty lub ubrania od Chanel?

chanel

 

More from sylwetta

ARBUZY I ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Witajcie! Coraz bliżej Święta tak można by rzecz , gdyby jeszcze przed...
Czytaj dalej

komentarze 3

  • W pełni zgadzam się ze warto wpierw zamówić próbki lub wybrać się do dobrej drogerii. Osobiście miałem już przypadki ze znane, markowe perfumy kompletnie mi się nie podobały, zaskakiwały lub nie pasowały do mnie. I odwrotnie – czasem mozna znaleźć ten właśnie wspaniały zapach, a w tej branży pomyłki w zakupie mogą być zbyt drogie :)

Leave a Reply