AKSAMITNA OPASKA DO WŁOSÓW JAKO DODATEK DO STYLIZACJI.

aksamitna opaska do włosów

 

 

Opaska do włosów to hit w tym sezonie. Na półkach sklepowych można zobaczyć je w różnych kolorach czy wzorach. Bywają szerokie w odważnych kolorach i wzorach z różnymi dodatkami lub opaski delikatne. Muszę przyznać, że pięknie prezentuje się na włosach. Nie przypuszczałam, że taka prosta i oczywista rzecz może nadać charakteru wielu stylizacjom. Ja zaopatrzyłam się w aksamitną opaskę do włosów w  kolorze czarnym, ale coś czuję, że to nie będzie mój  jedyny egzemplarz.

AKSAMITNA OPASKA DO WŁOSÓW JAKO DODATEK DO WIELU STYLIZACJI

Tak jak wspomniałam powyżej opaska do włosów, to jest hit, jeśli chodzi o dodatki na ten jesienny sezon. Pięknie prezentuje się na włosach i dodaje każdej stylizacji charakteru. Ja jestem zachwycona tym dodatkiem. Narazie zaopatrzyłam się w klasyczny czarny model, ale cały czas myślę nad jakimś kolorem lub czarną opaską z jakimiś dodatkami. Podobają mi się również opaski ze wzorzystych materiałów. Muszę wybrać się na przegląd do galerii i na żywo zobaczyć wszystkie modele. Cały czas zakupy robię przez internet, więc też ciężko przewidzieć jak opaska będzie prezentowała się na głowie. Dzisiaj w stylizacji mam na głowie aksamitną opaskę do włosów, którą kupiłam w h&m. Czarna klasyczna więc wybór był prosty. Wybrałam ją ze względu na to, że jest dość wąska, ale podobają mi się również szerokie opaski, tylko nie wiem, czy fajnie będą wyglądały na mojej głowie i przy moich cienkich włosach.

Opaska do włosów jak nosić?

Myślę, że możemy nosić, tak jak nam się podoba. Przy związanych włosach w kucyk, czy koka lub rozpuszczonych. Ja w tej stylizacji założyłam opaskę na rozpuszczone włosy, ale TUTAJ miałam kiedyś cienką opaskę przy koku i myślę, że też fajnie się prezentowała. W zależności od koloru opaski możemy łączyć ją ze wszystkim, co nam się podoba. Pięknie będą się prezentowały jako dodatek do falbaniastych bluzek, do sukienek, a nawet golfów. Wszystko zależy od kolorystyki i wzorów. Myślę, że w tym przypadku opaski będą pasowały do wszystkiego.

aksamitna opaska do włosów

dodatki do włosów

płaszcz na zimę

płaszcz hm

zimowy płaszcz

torebka Michael Kors

Opaska do włosów TUTAJ

 

More from sylwetta

MORO I MORZE

Witajcie moi drodzy :) Dzisiaj przychodzę do Was z postem wakacyjnym co...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz