ZIMOWA KURTKA DAMSKA- JAKĄ WYBRAĆ?

Zimowa kurtka damska to jedyne okrycie, o jakim teraz marze. Należę do osób, które lubią ciepło i koniecznie w szafie muszę mieć ciepłą kurtkę zimową. Pewnie nie jestem jedyna, która na zimę zaopatruje się w ciepłe, a nie tylko piękne okrycie wierzchnie. Wy też tak macie?

ZIMOWA KURTKA DAMSKA- JAKĄ WYBRAĆ?

 

Mam kilka swoich typów, jeśli chodzi o zimową kurtkę. Kiedyś zwracałam uwagę tylko na to, jak kurtka się prezentuje na mnie i czy dobrze w niej wyglądam. Teraz bardziej zależy mi na tym, żeby trzymała ciepło i to jest pierwsza rzecz, na jaką zwracam uwagę. Drugą jest dopiero kolor i krój. Wiadomo, że każda kobieta lubi dobrze wglądać więc oprócz tego, że ma mi być ciepło fajnie jest, jak kurtka dodatkowo swoim krojem pasuje również do mojej figury, która po porodzie jak widać, nie jest doskonała. Mam tu i ówdzie do zrzucenia, ale nie przejmuje się tym, bo wiadomo potrzeba trochę czasu, żeby wrócić do formy.

Zimowe kurtki damskie- moje typy

Mam kilka swoich typów, jeśli chodzi o zimowe kurtki damskie. Zawsze staram się kierować kilkoma wytycznymi. Pierwsza to ciepło, o którym wspomniałam powyżej. Druga to założenie, jaki kolor chciałabym nosić w danym sezonie. Wiadomo, trendy rządzą się swoimi prawami i nie zawsze, to co wydaje nam się fajne, akurat jest na topie. Mimo wszystko ja staram się nie kierować trendami.

Od zawsze odkąd pamiętam, obieram kolorystykę stonowaną i klasyczną. Lubię czerń, która nigdy nie wychodzi z mody, a ostatnio w moim guście króluje beż i karmel, a nawet brąz. Myślę, że na takie kolory mogłabym się zdecydować w tym sezonie. Kolejną rzeczą, na jaką zwracam uwagę, to krój kurtki. Lubię zarówno krótkie, jak i takie, które są długości płaszcza. Jednym słowem te sięgające za pupę. Im jestem starsza, to chyba coraz większy zmarzluch ze mnie. Fajnie prezentują się również długie kurtki damskie, które mają pasek w talii. Optycznie tworzą nam kształt klepsydry i równoważą sylwetkę.

Na cieplejsze dni zamiast kurtek polecam ciepłe futrzane kamizelki. Pokazywałam kiedyś TUTAJ w jednym poście stylizacje. Też super trzymają ciepło, a i ciekawie się prezentują. Można założyć je do wielu rzeczy i stworzyć ciekawe stylizacje.

zimowa kurtkazimowe kurtki damskiezimowa kurtka damskazimowe kurtki damskiekurtka damska na zimę
Kurtka – Dramond|Spodnie – Pull&Bear|Buty – Robione na zamówienie|Torebka – Tom&Eva

 

More from sylwetta

NATURALNE DODATKI DO SALONU

  Witajcie! Dawno nie było wpisu z kategorii „wnętrza”. Dzisiaj to nadrabiam...
Czytaj dalej

komentarzy 17

Dodaj komentarz