STYLIZACJA #6

płaszcz w krate

 

Witajcie!

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Tydzień temu padało i do tego wiało tak, że głowę chciało urwać. Dzisiaj znowu zaczął padać śnieg, akurat w momencie, kiedy robiliśmy zdjęcia. Niestety nie do końca wyszły, jak trzeba, ale udało uchwycić się to, co chciałam wam pokazać.

STYLIZACJA #6

Dzisiaj mam dla was stylizację z płaszczem w kratę , który już widzieliście w jednym z postów TUTAJ. Do niego tym razem dobrałam czerwony, gruby sweter, którego rękawy są w formie „bufek”. Niestety nie widać tego na zdjęciach , bo ja to trochę zmarzluch jestem i na taką pogodę wolałam się nie rozbierać. Obiecuję, że pokażę go w całej okazałości , gdy dni będą cieplejsze. Do tego odnalazłam w szafie mój szalik, który leżał tam chyba, nieużywany od dwóch lat można go zobaczyć w stylizacji TUTAJ. Fajne jest  w nim to, że ma dwie strony z jednej krata czerwona a z drugiej krata biało-czarna :), przez co pasuje do wielu stylizacji. Dodatkami w postaci skórzanych rękawiczek i ciekawych botków, dopełniłam całość dzisiejszego zestawienia.

ZMIANY

Tak na koniec chciałabym was poinformować, że szykują się kolejne zmiany :)Jak to, ja lubię je planować. Już niebawem pojawi się nowe logo , które będzie odzwierciedleniem tego, co w ostatnim czasie wdrożyłam na bloga. Także zaglądajcie :)

Do następnego!

Sylwia

 

 

 

płaszcz w krate

płaszcz w krate

płaszcz w krate

płaszcz w krate

Płaszcz- TUTAJ| Sweter- Orsay|Szalik-No Name|Spodnie-Zara|Torebka- Michael Kors|Buty- Deichmann

More from sylwetta

KAWA CZY HERBATA ?

  Witajcie! Dzisiaj będzie o kawie. Pytanie, co bardziej wolicie kawę czy...
Czytaj dalej

komentarzy 8

Dodaj komentarz