PROUVE

PROUVE

 

Witajcie!

Dzisiaj będzie o PROUVE. Czy ktoś z Was słyszał o tej marce?  Ja przyznam się szczerze, że dopiero teraz miałam okazję się z nią zapoznać. Prouve to Polska marka, którą wiele łączy z Francją. Dla chętnych, którzy chcą się dowiedzieć więcej na ten temat odsyłam na stronę  PROUVE TUTAJ.

PRODUKTY PROUVE

W skład produktów tej marki wchodzą perfumy damskie oraz męskie . Dodatkowo w ofercie można znaleźć produkty do domu. Najbardziej urzekł mnie ich minimalistyczny wygląd  oraz cudowne zapachy. Miałam okazję przetestować środek do usuwania plam, płyn do prania oraz środek do czyszczenia powierzchni kuchennych. Jeśli chodzi o perfumy spośród dwóch zapachów jakie do mnie przyszły tylko jeden przypadł mi do gustu. Odkąd pamiętam używam jednych sprawdzonych przeze mnie perfum, które odpowiadają mi pod kątem zapachu oraz trwałości. Postanowiłam wypróbować czegoś nowego i spodobał mi się zapach od Prouve ze składem kawa-gruszka-drzewo kaszmirowe.

Pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie żel do usuwania plam. Razem z mężem postanowiliśmy go sprawdzić. Jak wiecie mam synka, który potrafi nieźle niekiedy nabałaganić. Od jakiegoś czasu szukałam skutecznego środka do uprania fotela na którym Oskarek zrobił mnóstwo plam(zdjęcie zobaczycie poniżej). Mój mąż stwierdził, że wypróbuje środek od Prouve co prawda jest on do tkanin , ale zaryzykowaliśmy. Po zastosowaniu byliśmy w szoku bo doprał wszystkie plamy!  zobaczcie sami poniżej porównanie zdjęcia przed i po .

Strasznie spodobał mi się zapach płynu do prania a jeśli chodzi o środek czystości do kuchni będę go testowała na dniach.Dużym plusem tej marki jest to, że wszystkie te środki są w bardzo dobrych i przystępnych cenach. Dodatkowo są bardzo wydajne więc myślę, że warto w nie zainwestować. Ja chętnie będę widziała je w moim domu . Już ciekawa jestem kolejnych produktów :) A Wy  posiadacie je w swoim domu?

Do następnego!

Sylwia

PROUVE

PROUVE

PROUVE

PROUVE

PROUVE

PROUVE

PROUVE

PROUVE

More from sylwetta

BEŻOWY SWETER I KAMIZELKA

Witajcie !   Beżowy sweter i kamizelka fajnie sprawdzą się na jesienne...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz