PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU W ZIMOWEJ STYLIZACJI.

PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU

 

 

Płaszcz o męskim kroju to świetna propozycja na stylizacje, które chcemy przełamać jakimś mocnym akcentem. Ja właśnie uwielbiam tego typu płaszcze, bo dodają takiego fajnego charakteru. Można go zestawić jednakowo z typowo klasycznym strojem, ale także  w połączeniu ze spódnicą czy sukienką będzie wyglądał ciekawie. Przewiązany paskiem w talii wyznaczy nam proporcje. Można kombinować do woli i to jest jego mocną stroną.

PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU W ZIMOWEJ STYLIZACJI

Dzisiaj postawiłam na typowo klasyczną stylizację. Zimowy płaszcz połączyłam ze skórzanymi kozakami i czarną torebką marki Pastelier, którą już mieliście okazję widzieć w tym wpisie. Tak nawiązując do torebki, to często zabieram ją na wyjazdy, bo jest bardzo pojemna i naprawdę pomieści sporo rzeczy. Świetnie uszyta i bardzo solidna. Płaszcz również raz gościł na blogu w tej stylizacji. No i nie mogło zabraknąć zimowych dodatków w postaci czapki i ciepłego kaszmirowego szalika.

Stylizacja wygodna w sam raz na wypad do Krakowa. Niestety w tym roku Kraków o tej porze coś mało przypomina tego sprzed roku. Mało światełek i ozdób świątecznych, co niestety bardzo mnie rozczarowało. Oprócz dużej choinki przy kościele nie było nic. Aż smutno się w sercu robiło. Co roku jeździliśmy na Jarmark Bożonarodzeniowy, żeby kupić pierniki. Na rynku oprócz wspomnianego Jarmarku było pięknie świątecznie, dużo światełek, choinek a w powietrzu unosiły się przeróżne smakowite zapachy. W tym roku nie ma nic. Jednak tłumaczę sobie to, że jest to wszystko związane z koronawirusem i obostrzeniami. Wierzę, że jeszcze będzie pięknie tak jak kiedyś, a to wszystko, co się teraz dzieje będzie tylko wspomnieniem.

 

Płaszcz – Mango| Torebka- Pastelier| Buty-Sh| Spodnie- Zara

PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU

płaszcz mango

czapka z pomponem

PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU

torebka shoper pastelier

PŁASZCZ O MĘSKIM KROJU

płaszcz oversize

 

 

 

More from sylwetta

STYLIZACJA #4

  Witajcie! Jak co tydzień w niedzielę przychodzę do was ze stylizacją...
Czytaj dalej

Leave a Reply