CZARNE MOKASYNY Z KLAMRĄ W CZARNEJ STYLIZACJI- A TO WSZYSTKO ZANIM PRZYSZŁA WIOSNA.

CZARNE MOKASYNY Z KLAMRĄ

 

Czarne mokasyny z klamrą zakupiłam rok temu. Jest to model tych butów, które posiadają dość toporną podeszwę. Pewnie nie jedna z was kojarzy tego typu modele, które cieszyły się dość sporą popularnością w zeszłorocznym sezonie. Ja wtedy nie miałam okazji zaprezentować wam ich w stylizacji na blogu. Udało mi się to zrobić teraz, zanim jeszcze w pełni nadeszła do nas wiosna.

CZARNE MOKASYNY Z KLAMRĄ W CZARNEJ STYLIZACJI

Według mnie tego typu obuwie, przez swoje gabaryty i toporność, o której wspomniałam wcześniej, nadaje się raczej na okres przejściowy. Coś pomiędzy zimą a latem czy jesienią również będzie ok. Wydaje mi się, że w dość ciepłe dni nasze nogi mogą sporo ucierpieć. Buty nie należą do najlżejszych (możliwe, że to jest tylko i wyłącznie moje odczucie). Akurat model, który posiadam, sprawia, że przy dłuższym użytkowaniu moje nogi puchną. Wydaje mi się, że jest to spowodowane nie tylko ich wagą, ale również tym, że materiał, z jakiego są wykonane, nie jest w pełni naturalny. Jest dość przylegający do stopy. Żeby utrzymać je na stopie, muszą działać właśnie na tego typu zasadach coś jak przyssawka do stopy. To takie moje małe porównanie. Pod wpływem ciepła moje nogi niestety przy dłuższym chodzeniu puchną i wtedy takie mokasyny sprawiają mi dość spory dyskomfort.

Jednak w stylizacji, którą widzicie, nie jest to odczuwalne, bo zdjęcia były zrobione, jak za oknem pojawiały się dopiero pąki na drzewach. W powietrzu było czuć spory chłód. Mogłam pozwolić sobie wtedy na taką stylizacji, która zawiera w każdej rzeczy kolor, którego najwięcej w mojej szafie. Czarny oversizowy płaszcz do tego sweter z dodatkiem wiskozy i spodnie z rozcięciami, które mogliście widzieć w tej stylizacji. Wszystko połączyłam w jedną całość tworząc klasyczny czarny zestaw. Mokasyny są bardziej widoczne dzięki rozciętym nogawkom przy spodniach. Podoba mi się ich odsłona w takim zestawieniu.

 

Płaszcz, spodnie, sweter- Mango|Mokasyny- H&M|Torebka- Michael Kors|

czarny płaszcz z wełną

czarny sweter

czarne mokasyny z klamrą

torebka Michael Kors

 

More from sylwetta

31 URODZINY

Witajcie!   31 urodziny kończy się tylko raz …w sumie każde czy...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply