STYLIZACJA ZE SPODNIAMI OD MICHAELA KORSA

STYLIZACJA ZE SPODNIAMI OD MICHAELA KORSA

 

 

Moja przygoda z kupowaniem rzeczy od Michaela Korsa zaczęła się jakiś czas temu. Pamiętam to, jak dziś, kiedy tutaj właśnie na blogu napisałam post z moją listą marzeń, na której była właśnie torebka od tego projektanta. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie mnie na nią stać. Cena torebek wydawała się dla mnie kosmiczna, bo przecież jak można wydawać pieniądze i to takie spore na torebkę? Długo myślałam nad tym, czy tak naprawdę tego potrzebuje. Jeszcze nie byłam mamą więc pieniądze, które zarabiałam, przeznaczałam na wiele swoich przyjemności. Miałam przekonanie, że jeśli pracuje, to chciałabym mieć z tego jakąś też nagrodę samą dla siebie. Taki oto sposobem zaczęłam sobie odkładać na rzeczy, o których marzyłam właśnie od Michaela Korsa. Kupiłam najpierw jedną później następną. Przekonałam się do tych torebek, bo jakość jest naprawdę bardzo dobra i super się u mnie sprawdza.

Postanowiłam napisać ten post, bo może wśród was, moich czytelniczek są kobiety, które tak samo, jak ja lubią tę markę. Mam dla was kilka wskazówek.

Jak rozpoznać oryginalną torebkę od Michaela Korsa?

Właśnie i tutaj zaczynają się schody. Niestety na rynku jest coraz więcej podróbek, które wyglądają dokładnie tak samo, jak oryginał. Różnią się ceną. Więc wiele osób woli kupić tańszą wersję. Niestety kiedyś sama się na to dałam nabrać. Myślałam, że kupuję oryginał w super obniżonej cenie. Później się okazało, że torebka po paru razach użytkowania zaczyna się rozlatywać. Niestety zrobiona była tylko z podobnego tworzywa co oryginał. Mam dwie oryginalne torebki Michaela Korsa kupione w sklepach, które są sprawdzone pod względem oryginalności. Torebka oryginalna powinna mieć w środku metkę z numerem. Dodatkowo oryginał ma w środku podszewkę z monogramem. Torebka powinna mieć także dołączony worek przeciwkurzowy. Chociaż ja do jednej zakupionej na Zalando nie otrzymałam takiego worka, a powinnam. Ogólnie oryginalne torebki są bardzo solidnie wykonane i naprawdę są trwałe. Nie ścierają się szybko ja lubię te ze skóry Saffiano, bo jest odporna na zarysowania i zabrudzenia.

STYLIZACJA ZE SPODNIAMI OD MICHAELA KORSA

Dzisiaj mam dla was stylizację ze spodniami od Michaela Korsa. Wiecie, co jest najlepsze? Nie kupiłam ich za kupę kasy tylko wydałam tyle, co za spodnie w sieciówce. Upolowałam ją w SH online, w którym od jakiegoś czasu kupuję oryginalne rzeczy. Można tam trafić na perełki, które niekiedy nawet nie noszą śladów użytkowania. Te spodnie, które dzisiaj widzicie, są jak nowe, więc naprawdę warto zaglądać do takich sklepów. Połączyłam je z moim ulubionym trenczem, który już nie raz był pokazany na blogu, jak również botki, które fajnie wyglądają w zestawie. Co sądzicie o takim połączeniu?

 

botki w węrzowy wzór

koszula brąz

stylizacja Michael Kors

trencz mango

torebka Michael Kors

spodnie Michael Kors

Spodnie – Michael Kors/ Archetype|Botki- Zara|Torebka- Michael Kors|Koszula- SH| Trencz- Mango

More from sylwetta

Shirt

Witajcie! Niestety  z powodu ostatnio panujących anomalii pogodowych oraz dnia , który...
Czytaj dalej

komentarzy 10

Dodaj komentarz