IDEALNY PREZENT

idealny prezent

Witajcie!

 

Idealny prezent to? Jaki prezent byłby dla was idealny? Chyba nie ma osoby, która nie kocha prezentów :), chyba że znajdą się wyjątki. Ja lubię dostawać, ale także lubię  obdarowywać. Dzisiaj naszła mnie wena i stwierdziłam, że napiszę słów kilka  o prezentach :)

Idealny prezent

Dla mnie idealnym prezentem, jaki mogłam sobie wymarzyć były narodziny mojego syna. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to pierwsze co pomyślałam, że fajnie by było, jakby to był chłopak. Nie wiem dlaczego, ale bardzo pragnęłam mieć pierwszego syna i udało się spełnić to marzenie i zrobić sobie idealny prezent.

Prezent marzeń

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Dla jednych jest to coś, co dla nas wydaje się proste i jest codziennością. Dla innych prezentem marzeń jest wyjazd do ciepłych krajów albo świetnie płatna praca, w której czujemy spełnienie. Innym znowu do szczęścia niepotrzebne nie jest nic oprócz zdrowia i kochającej rodziny. Każdy ma swoje szczęście i swoje pragnienia. Prezent marzeń to coś, co zapamiętamy na zawsze. Moim marzeniem jest obecnie wyjazd na wakacje, aby móc odpocząć po całym roku pracy. Prezent w ciepłe kraje? Brzmi fajnie :)

Oryginalny prezent

Taki oryginalnym prezentem może być coś, co sami zrobimy i wymyślimy. Ja znalazłam fajną stronę prezentmarzen.com gdzie jest mnóstwo fajnych i ciekawych pomysłów na prezent. Myślę, że prezent dopasowany indywidualnie pod osobę, jest bardzo oryginalny. Fajnie jest otrzymać coś takiego, co odpowiada naszym zamiłowaniom. Mnie osobiście do gustu przypadł prezent w postaci kursu fotografii. To fotografia ostatnio jest dla mnie czymś, w czym czuje się spełniona. Nie ukończyłam żadnego kursu. Wszystkiego uczę się sama, ale fajnie by było móc nauczyć się czegoś więcej od profesjonalistów. Do tego obróbka zdjęć w programie, aby zdjęcia były jeszcze lepsze…brzmi super!

Coś więcej niż prezent

Na wspomnianej przeze mnie stronie można również znaleźć prezenty, które na pewno będą dla nas niezapomnianym przeżyciem a później  wspomnieniem. To zostaje w naszej pamięci na zawsze! Prezent od życia, w postaci przeżyć i doznań, to coś więcej niż prezent. Prezenty ekstremalne jak skok ze spadochronu albo relaksujące jak masaż gorącymi kamieniami. Jak już myślimy o prezencie dla kogoś, to warto sprawić taki, który zapadnie w pamięci bliskiej osoby na zawsze. Prezent, który wywołuje emocje i jest pamiątką na całe życie :) Jak uważacie?

 

Do następnego!

Sylwia

*wszystkie zdjęcia pochodzą z Pinterest

idealny prezent

idealny prezent

More from sylwetta

CZARNE KOZAKI ZA KOLANO W STYLIZACJI Z MIEDZIANYM PŁASZCZEM.

    Czarne kozaki za kolano są jednymi z moich ulubionych. Super...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply