DŁUGI PIKOWANY PŁASZCZ I PUSTYNIA BŁĘDOWSKA W TLE.

DŁUGI PIKOWANY PŁASZCZ

 

Kto śledzi mój Instagram (tu), ten zapewne miał okazję zobaczyć relację z naszego wypadu na Pustynię Błędowską. Udało nam się wyruszyć wczesnym rankiem na część pustyni zwaną Różą Wiatrów. Od niedawna zrobione są tam ścieżki, dzięki którym można swobodnie spacerować. Wcześniej było to nie możliwe, a jak już to jedynie przez piasek, który znacznie utrudniał poruszanie się. Długi pikowany płaszcz świetnie sprawdził się tego dnia. Było dość rześko i całe szczęście, że na głowie miałam czapkę, bo pewnie skończyłoby się to przeziębieniem. Płaszcz też super się sprawdził w takich warunkach, mimo że jest to wiosenny płaszcz. Uwielbiam takie spacery i żałuję, że przez ograniczenie czasowe nie był on zbyt długi. Na pewno tam wrócę, aby pospacerować znacznie dłużej. Polecam każdemu, kto lubi ruch i spacery na łonie natury.

DŁUGI PIKOWANY PŁASZCZ I PUSTYNIA BŁĘDOWSKA W TLE

Płaszcz, o którym mowa zakupiłam jak większość rzeczy na wyprzedaży. Nie wiem, czy znacie stronę Mango Outlet. Trafiają tam kolekcje z poprzednich sezonów, które można było widzieć na stronie Mango. Jest to super opcja, bo te rzeczy można zakupić w dużo niższej cenie, a jeszcze jak trafimy na wyprzedaż, to już ceny są naprawdę niskie a rzeczy warte uwagi. Ja ostatnio “lubuję” się w tego typu sklepach. Można sporo zaoszczędzić. Torebka z dzisiejszego wpisu również pochodzi z outletowego sklepu Michaela Korsa.

W normalnym butiku kosztowałaby znacznie więcej, w sumie jej wartość wzrosłaby dwukrotnie. Zresztą już pewnie nie raz zauważyliście, że jestem miłośniczką Michaela Korsa. Uwielbiam torebki, bo naprawdę są dobrej jakości i mam je już od kilku lat. Różne modele zrobione z różnego typu skór. Uwielbiam klasykę, czyli możecie u mnie zobaczyć je głównie w czerni, ale ostatnio i w monogramie, bo ten też jest moim ulubieńcem. Na przykład w tym wpisie. Również tu i tu.

Wracając do stylizacji, to cała baza jest w czerni łącznie z dodatkami, na których tle wyróżnia się właśnie pikowany długi płaszcz w odcieniach jasnej zieleni, który świetnie kontrastuje z czernią. Bardzo podoba mi się to połączenie kolorów.

 

Płaszcz, okulary, buty, spodnie- Mango|Torebka-Michael Kors| Czapka – H&M

DŁUGI PIKOWANY PŁASZCZ

Pustynia Błędowska

DŁUGI PIKOWANY PŁASZCZ

Pustynia Błędowska

pikowany płaszcz

torebka Michael Kors

Michael Kors

długi pikowany płaszcz

czarna czapka w prążki

Pustynia Błędowska

 

More from sylwetta

ŁACIATE

    Witajcie! Łaciate jedyne z czym mi się kojarzy to z...
Czytaj dalej

Leave a Reply