OOTD #9

OOTD #9

 OOTD #9

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was kolejny post z serii OOTD. Stylizacja z torebką z ćwiekami w roli głównej a do niej botki, które już nie raz były pokazane w stylizacjach na blogu np. TUTAJ . Czy Waszym zdaniem ćwieki są nadal w modzie?. Moim zdaniem w postaci dodatków zawsze fajnie się sprawdzą i dodadzą całej stylizacji „uroku”. Pamiętam jak studiowałam to miałam taki „etap modowy”.  Zakładałam wszystko co się świeciło jednym słowem jak sroka. Właśnie głównie skupiałam się na dodatkach typu paski, które miały cyrkonie lub ćwieki. Do tego zawsze dobierałam jakieś bransoletki po prostu lubiłam się wyróżniać w taki trochę pstrokaty sposób .

Przedstawiając Wam tą dzisiejszą stylizację właśnie skojarzyła mi się ona z tamtymi czasami .Mimo tego, że było to już spory czas temu to jak widać na załączonym obrazku moda powraca i warto niekiedy zachować swoje ulubione rzeczy. Zastanawiam się czy znalazłabym jeszcze w domu coś z tamtych studenckich czasów. Niedługo będę miała okazje się przekonać bo remont w domu małymi krokami dobiega końca i zacznie się teraz etap sprzątania i segregacji niepotrzebnych rzeczy.

Teraz już wiecie skąd wynika ta moja długa nieobecność na blogu. Niestety nie da się przeskoczyć niektórych rzeczy , ale najważniejsze, że jest bliżej niż dalej . Także mam nadzieję, że po raz kolejny wybaczycie mi tą moją nieobecność . Mam nadzieję, że kolejny post pojawi się znacznie szybciej , ale tak jak wspomniałam wcześniej planuję zmiany i mam nadzieję, że wyjdą na lepsze :)

Do następnego!

Sylwia

 

OOTD #9

OOTD #9

OOTD #9

OOTD #9

OOTD #9

OOTD #9

Narzutka- Shein|Sukienka- Bonprix|Spodnie-Zara|Pasek- H&M |Torebka- Deichmann

More from sylwetta

OOTD#20

  Witajcie! Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Jak tylko się wypogadza...
Czytaj dalej

komentarzy 7

Dodaj komentarz