OOTD#22

OOTD#22

 

 

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was stylizację w iście jesiennym klimacie. U mnie właśnie za oknem zaczęło pięknie świecić słońce. Nareszcie!Czekałam na to z utęsknieniem. Także szybko piszę dla Was post , gotuję obiad i uciekam na niedzielny spacer z rodziną.

OOTD#22

Jako miłośniczka butów mam dla Was dzisiaj kolejną fajną propozycję w postaci botków na jesień. W Deichmannie znalazłam takie,które fajnie sprawdzają się w wielu stylizacjach. Zaciekawiły mnie te ozdoby z boku przypominające guziki. Kiedyś podobne kształtem botki pokazywałam Wam na blogu TUTAJ i TUTAJ. Pamiętacie?

Wracając do dzisiejszego zestawu to postanowiłam wpisać się w jesienny klimat i tym samym dobrać ubrania kolorystycznie pod tą porę roku. Myślę, że mi się udało rdzawe spodnie , zielony kuferek kojarzą mi się z kolorem jesiennych liści a Wam? :) do tego dobrałam sweter , który też już gościł raz na blogu TUTAJ. Moja stylizacja gotowa i sprawdzi się w różnych sytuacjach do pracy czy na spacer tylko jeśli długi to lepiej dobrać płaskie obuwie. To tyle z mojej strony życzę Wam pięknej słonecznej i spokojnej niedzieli :)

Do następnego!

Sylwia

 

 

OOTD#22

OOTD#22

OOTD#22

OOTD#22

OOTD#22

Sweter- Bonprix|Golf- New Look|Spodnie-Reserved|Buty- Deichmann| Torebka-Orsay

More from sylwetta

SZYTE RĘCZNIE

  Witajcie! Kiedyś wspominałam Wam o jednej istotnej dla mnie rzeczy ....
Czytaj dalej

komentarzy 5

Dodaj komentarz