OOTD#13

 

Witajcie!

Dzisiaj zabieram Was na plażę do miejscowości Mielno. Rezerwując domek w Bobolinie/Dąbkach mieliśmy w planach zwiedzanie miejscowości, które znajdują się w pobliżu. Z racji tego, że nad morzem pogoda była w „kratkę” postanowiliśmy ruszyć swoje cztery litery i pozwiedzać okolice. Jak się okazało niedaleko nas znajdowało się Mielno a że mój mąż był ze swoimi kumplami za czasów kawalerskich i bardzo sobie tą mieścinę chwalił postanowiliśmy zajrzeć do niej razem :) Z początku pogoda za bardzo nie sprzyjała jak widać po zdjęciach było pochmurno, ale ja właśnie uwielbiam takie tło do zdjęć :) Później się wypogodziło i spędziliśmy praktycznie cały dzień na plaży , która okazała się ładniejsza od tej w Bobolinie :)

Przyznam się Wam szczerze, że chętnie pojechałabym jeszcze raz w tym roku nad morze 10 dni to dla mnie chyba za krótko. Mimo wszystko myślę, że jeszcze w tym roku może na jesień gdzieś się wybierzemy .

OOTD#13

Dzisiaj w zestawie to co lubię Wam najbardziej pokazywać czyli casual. Wygodnie i bez wydziwień. Plisowana spódnica , która od zeszłego sezonu cieszyła się sporym zainteresowaniem do tego moja ulubiona bluza a pod nią T-Shirt . Na nogach miałam trampki, które oczywiście zdjęłam będąc na plaży. W sumie nie ma się co rozpisywać bo doskonale widać co mam na sobie :) To zapraszam Was do obejrzenia zdjęć ! Jednym słowem chodźcie ze mną na plażę :)

Do następnego!

Sylwia

 

 

OOTD#13

OOTD#13

OOTD#13

OOTD#13

OOTD#13

OOTD#13

OOTD#13

T-Shirt- Kenzo dla H&M|Bluza- Calvin Klein|Spódnica- Reserved

More from sylwetta

MOJA LISTA NA LATO

    Witajcie! Moja lista  na lato, którą chciałabym Wam dzisiaj przedstawić...
Czytaj dalej

komentarzy 7

Dodaj komentarz