MÓJ POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

MÓJ POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

 

 

zdj. Pinterest

Dzisiaj mam dla was kilka propozycji, a raczej pomysłów na prezent Świąteczny. Stwierdziłam, że pokażę wam kilka produktów, które są dość praktyczne i myślę, że mogą trafić w wasz gust. W mój trafiają idealnie :) Na Świąteczne prezenty zawsze super sprawdzają się kosmetyki. Myślę, że takie od Umami, oryginalne i naturalne  spodobają się każdej kobiecie. Mimo wszystko oprócz kosmetyków są też produkty, które każda z nas chętnie widziałaby  w swoim domu. Piękny i funkcjonalny Ekspres do kawy albo mikser. Czyż taki prezent nie byłby fajny? Ja akurat zakochana jestem w produktach marki Smeg.  Na rynku jest wiele marek w różnym przedziale cenowym. Jak wybrać te odpowiednie?

Jeśli nie jesteśmy pewni swojego wyboru, to na stronie  https://rankingmania.pl/ możemy  znaleźć wiele recenzji i opinii różnych produktów mi.n. roboty kuchenne, wózki, a nawet foteliki samochodowe. Myślę, że taka strona pomoże nam w dokonaniu odpowiedniego wyboru sprzętu czy rzeczy, którą zamierzamy zakupić. Oparta jest na wiarygodnych opiniach i testach. Warto więc zajrzeć na nią przed zakupem.

MÓJ POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

Chciałoby się napisać. Kochany Święty Mikołaju, w ty roku chciałabym dostać… i wymienić duuużo rzeczy.

No nie ukrywam, że chciałabym napisać listę prezentów, które w moment znalazłyby się pod choinką, ale nie tym razem. Ostatnio bardziej stawiam na realizacje. Staram się wyznaczać sobie nawet małe cele i dążyć do nich, ale nie za wszelką cenę. Ta lista to nie tylko pomysł na prezent to taka lista marzeń, którą będę mogła sobie stopniowo realizować. Mam zamiar w nadchodzącym Nowym Roku nagradzać się częściej za swoją pracę. Nic tak nie motywuje, jak nagroda dla samej siebie prawda? :)

Ciekawa jestem czy wy macie jakieś swoje typy prezentów świątecznych, które są także na waszej liście marzeń?

Dajcie znać :)

Do następnego!

Sylwia

 

prezent świąteczny

1. Aparat Olympus|2. Zegarek Daniel Wellington|3. Ekspres do kawy Smeg|4. Torebka Michael Kors| 5. Mikser- Smeg|6. Pled z wełny- Mongolian|7. Torebka Polskiej projektantki- Zofia Chylak

More from sylwetta

BIAŁA KOSZULA I RÓŻOWY PŁASZCZ

Witajcie moi drodzy :) Jak minęły Wam  Święta? Ja postanowiłam , że...
Czytaj dalej

komentarze 2

  • Ja bym jeszcze dołożył kalendarz na nowy rok ale taki specjalnie zrobiony dla osoby, którą mamy obdarować. Ja w zeszłym roku zamówiłem taki kalendarz dla znajomej. Była nim oczarowana.

Dodaj komentarz