STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

 

 

Witajcie!

Dzisiaj za oknem piękne słońce , ale za to bardzo zimno i mroźno. Nareszcie można powiedzieć , że mamy trochę prawdziwej zimy, tylko śniegu brakuje. Jak zima to u mnie oczywiście obowiązkowo muszą być kozaki. Uwielbiam te typu muszkieterki i najlepiej jak są za kolano. Te, które widzicie dzisiaj, od dawna chodziły mi po głowie. W kolorze brązu mam mało butów, a te jak tylko pojawiły się w sklepie TUTAJ,od razu skradły moje serce.

STYLIZACJA #3

Już 3 niedziela Nowego Roku i idę jak burza z moim postanowieniem. Tak jak wam wspominałam wcześniej, chcę co niedzielę dodawać zdjęcia stylizacji. W sumie dzięki mojej siostrze tak jest, która znajduje czas, żeby mi zrobić zdjęcia :)Nawet nie sądziłam, że jej to tak fajnie będzie wychodziło . Podobają wam się zdjęcia, które razem tworzymy?

Dzisiaj w stylizacji szary płaszcz , który nie raz już mogliście zobaczyć na blogu TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ . Do tego kontrastowe , wspomniane wcześniej kozaki za kolano i sukienka , która też była już na blogu TUTAJ. Standardowo nie byłoby stylizacji bez torebki, ta jest jedną z moich ulubionych od Michaela Korsa.

To tyle w moim dzisiejszym zestawieniu :) Uciekam do obowiązków a później idziemy z Oskarkiem wesprzeć  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jako mama dziecka, które często bywało, w szpitalu wiem, jak taki sprzęt  jest niezbędny i wspieram takie akcje, jak tylko potrafię :)

Do następnego!

Sylwia

 

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

STYLIZACJA #3

Buty- Renee|Płaszcz- Bonprix|Sukienka-Mango|Torebka-Michael Kors|Zegarek- Komono

More from sylwetta

PLECAK DLA PRZEDSZKOLAKA

    Witajcie! Pamiętam jak dziś ten dzień kiedy wielkimi krokami zbliżał...
Czytaj dalej

komentarzy 10

Dodaj komentarz